Mikulov zima 2009 - IE Znojmo A - M. Krumlov - 1:0

j0400100.jpgV posledním týdnu ZT v Mikulově se hrály zápsy o umístění. My jsme hráli utkání o třetí místo s družstvem Moravského Krumlova.

Do zápasu nastoupili:
Minařík (46. Polášek) - Eliáš, Šťáva, Kalina (55. Veselý), Tkadlec - Doválel (46. Samek Jan), Veselý (46. Kubošný), Samek, Ostrý - Černý, Kubále (46. Urválek).
Hned na začátku nás soupeř zatlačil a v 6.min. si vytvořil velkou šanci, kdy se jejich hráč objevil sám na penaltě, ale zakončil vedle. My jsme se dostávali do hry od 10. min., kdy zahrozila naše útočná dvojice. Nejprve Černý z přímáku trefil přímo brankáře a potom Kubále z 20 m vyzkoušel pozornost gólmana. Ve 13. utekl po lajně hostující útočník, ale opět zakončil střelou vedle.21.min a rychlá akce po ose Černý, Samek, Kubále, který trefil při zakončení obránce. O minutu později Eliáš zvládl u rohového praporku hostů dva obránce, přihrál Kubálemu, který našel ve vápně osamoceného Černého, který vstřelil gól - 1:0. Po vstřeleném gólu jsme získali trochu převahy, bylo vidět, že naše vedení s hráči Krumlova zamávalo. Do konce poločasu měli Krumlováci přímák z 30m, který letěl vysoko nad naší bránu a v 35. minutě dvě rychlé akce za sebou, které jen jejich špatným zakončením neskončili brankou v naší síti. My jsme byli aktivnivnější, Veselý po pěkné akci Tkadlece a Kubále o chvíli později zakončili své průniky střelami do brankáře. O chvíli později Černý místo toho, aby z dobré pozice zakončoval, přihrával ještě Samkovi, který byl v ofsajdu. Hned po této akci jsme se opět dostali do šance, ale Doválel svou střelu z hranice vápna opět střílel do prostředka brány, takže gólman hostů s jeho střelou měl lehkou práci. V poslední minutě 1. poločasu jsme zahrávali přímý kop, na který nejvýše vyskočil Kubále, ale hlavou zakončil daleko vedle.
Hned na začátku druhé půle jsme předvedli 2 pěkné akce - Samek po průniku vystřelil z 20m, ale opět vedle a Urválkův perfektně zahraný přímý volný kop proletěl celým pokutovým územím k Černému, který nedokázal dorazit míč do sítě. V 51.minutě jsme předvedli naše typické hrubky v obranné fázi a po chybách Kubošného a Tkadlece se hosté dostali během minuty do dvou obrovských šancí, které opět zahodili. My jsme odpověděli v 58. drzým průnikem Samka podél postranní čáry odkud zacentroval na přední tyč na dobře postaveného Černého, jehož zakončení z první vychytal gólman. V 64. minutě přišel dlouhý balón za naši obranu, kdy náš brankář špatně odhadl situaci při vyběhnutí a hostující útočník byl u míče dřív, ale gól v naší síti z toho opět nebyl, protože střelu mířící do naší brány vyhlavičkoval na roh Tkadlec. 71.minuta a nejkrásnější akce zápasu - centr hostů na naši bránu, Polášek chytá, rychle zakládá protiútok přes Urválka, který krásnou přihrávkou vysílá osamoceného Černého do brejku na gólmana, který bohužel při zakončení netrefil branku.  O pět minut později se do obrovské šance dostává náš dorostenec Samek Jan, kdy se k němu dostal míč po našem rychlém rozehrání přímého volného kopu, ale míč se mu před prázdnou bránou zamotal mezi nohama. V 78.min se sám před gólmanem ocitl Šťáva, ale opět zakončil jen do něho.  V závěrečném tlaku se dostal Krumlov jen ke dvěma hlavičkám, které s přehledem pohlídal Polášek.