Turnaj Mikulov - IE Znojmo - Mikulov - 2:2

Ve třetím zápase na ZT v Mikulově jsme se utkali s pořádajícím mužstvem, účastníkem krajského přeboru.

Do utkání jsme vstoupili v sestavě:
Minařík (46' Polášek) - Doválel (75' Pěnkava), Kalina, Kubošný, Tkadlec - Ostrý, Černý, Šťáva, Urválek (46' Šperl) - Kubále, Čech (58' Samek).

Od začátku zápasu byli domácí aktivnější, byli neustále v pohybu, rychle a přesně si přihrávali a dostávali nás pod tlak. My jsme dobře bránili a vyráželi do rychlých brejků. Hned náš první protiútok ve 3. minutě znamenal naše vedení 1:0. Šťáva vybojoval míč, rychle předal Kubálemu a ten si počkal na nabíhajícího dorostence Čecha, který přesnou přihrávku zúročil v náš gól. Hned vzápětí domácí zahrozili centrem ze strany, který jsme jen s námahou odvrátili na velké vápno k domácímu hráči, který pohotovou střelou trefil břevno naší branky. V 10.min už bylo vyrovnáno, kdy všechny překvapil mikulovský útočník  pohotovou a přesnou střelou do šibenice Minaříkovi branky. O chvíli později předvedli domácí rychlou akci na jeden dotek, kterou  zakončili pěknou střelou, při které se vytáhl náš gólman a vytěsnil ji nad  břevno. My jsme se dostali ke slovu až v 19. min. a hned to byla veliká šance,  Černý získal míč, šli jsme do brejku 3 na 2, přihrál dobře hrajícímu  Čechovi a ten sám před brankářem zakončil přímo do něho. V úseku od 23' - 30' minuty nás zatlačili domácí sérií 5 rohů za sebou a  tento tlak zakončili přímým kopem z 18m, který Minařík nadvakrát chytl. Běžela 32. minuta a my jsme vybojovali přímý kop, který zahrával Urválek, dobře si na něho naběhla dvojice Doválel, Kubošný, ale oběma chyběl kousíček k zakončení. V 41' jsme předvedli naši nejkrásnější akci zápasu - v tomto zápase dobře (a hlavně tiše) hrající Kalina našel krásnou přihrávkou  přes půl hřiště naběhnutého Ostrého, který hned zacentroval do vápna, kde obránce bránící Kubáleho, tento míč podskočil, Kubále chladnokrevně zpracoval a chytře uklidil míč do sítě podél vyběhnuvšího gólmana.
Druhý poločas kvalitou hry hodně zaostával za prvním. Domácí jako kdyby přepálili první půlku a v druhé už nebyli tak aktivní, přihrávky také už neměli tak přesné, my jsme také kazili hodně míčů, takže to bylo hodně neurovnané. V 55' míč letící do naší brány vyhlavičkoval Kalina. Potom na dlouhou dobu to byl jenom boj, až v 73' předvedli domácí 2 pěkné akce, při kterých se ukázal také náš druhý gólman Polášek a obě zlikvidoval. My jsme se vzápětí dostali do dvou pěkných protiútoků, kdy hlavně únik Tkadlece byl dobře provedený, ale u obou akcí nám chyběl (díky nepřesné finální přihrávce) krůček k zakončení. V 86' minutě domácí zaslouženě vyrovnali, kdy po centru ze strany, si náš druhý dorostenec Šperl něšťastně vstřelil vlastní gól.