logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

4. kolo - Mikulovice - IE Znojmo A - 0:4

2134828.jpgMikulovice - IE Znojmo 0-4 (0-2), góly -  Kafka 2x, Mossmer, Čech P.

Sestava: Drmota – Čech M.,- Kir, Moosmer, Dufek L. - Sovjak, Martínek, Samek, Chlubna – Čech, Kafka.

Střídání - Soukup, Hagendorfer.

Ve 4 kole zajíždělo naše mužstvo na soupeře který ještě v minulé sezóně hrál krajskou soutěž. Více než soupeř se čekalo jak se vyrovnáme s terénem který nás čekal. Utkání jsme začali první střelou Mossmera v 11 minutě. Utkání dále bylo plné osobních soubojů. V 31 minutě trefil břevno Kafka a jakoby se ještě zastřeloval. Běží 42 minuta a tentokrát míč končí v síti z kopačky Kafky. Do kabin se ještě v 45 minutě prosadil Čech Petr 0-2.
Uklidnění do našich řad přinesla 52 minuta a gól kapitána Mossmera 0-3. Na konečných 0-4 upravil opět Kafka a korunoval tak svůj velmi dobrý výkon. Naši mladíci si tak odvezli cenné tři body.   

Řekli po utkání

Samek Jiří asistent trenéra:

V dnešním zápase jsme čekali jak se naši kluci vyrovnají s terénem. Hra byla plná osobních soubojů. Následně jsme si nechali vnutit styl domácích a míč byl neustále ve vzduchu. Uklidnění přinesla branka Kafky a do kabin gól Čecha. Úplné uklidnění  přinesl třetí gól Mossmera. Kromě tří bodů těší i čisté konto.


Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři