6. kolo - Suchohrdly u Zn. - IE Znojmo A - 1:6

dsc03225.jpgSuchohrdly - IE Znojmo 1-6 (1-1), góly-  Mossmer 2x, Čech P., Kafka , Chlubna, Soukup,

Sestava: Drmota – Čech M. - Kir, Moosmer, Martínek - Sovjak, Šperl, Samek, Chlubna – Čech, Kafka.

Střídání - Soukup, Hagendorfer, Raindl.

dsc03226.jpgV 6. kole zajížděli naši mladíci na hřiště Suchohrdel. Domácí v páteční dohrávce prohráli doma s celkem Micmanic. Hned od první minuty se na hodně špatném terénu svedl boj o každý metr. Náš soupeř hodně chtěl uspět. V prvních 20. minutách byli diváci svědky řady osobních soubojů a více boje než pohledné kopané. Míč byl neustále ve vzduchu. Přesto jsme se ujali vedení gólem Chlubny po přesné přihrávce od Mossmera 0-1. Ovšem hned za minutu domácí srovnali po zaváhání naší obrany 1-1. Do poločasu domácí hrozili hlavně dlouhými nakopávanými balóny do vápna,ale naše obrana v čele s kapitánem Mossmerem je všechny zvládla. V 38 minutě zahrál domácí obránce evidentně rukou ve vápně ale hlavní sudí Hačecký byl proti.
Do druhé půle jsme vstoupili velice dobře. Běžela 52. minuta po krásné akci a skrumáži ve vápně se prosadil po nastřelené tyčce a břevna Samek, který propálil míč pod břevno. O tři minuty později se po rohovém kopu Čecha P. prosadil hlavou kapitán Mossmer 1-3. Definitivní k.o. dal domácím opět kapitán Mossmer, který nádhernou střelou z 25. metrů zahřál v deštivém a mrazivém počasí všechny naše příznivce. Míč zaplachtil přesně pod břevno 1-4. Zbytek utkání jsme už měli hru zcela jasně pod kontrolou a následně jsme přidali další branky. Na 1-5 dal mladíček Soukup, který se nejlépe zorientoval ve vápně po centru ze strany. V závěru se několikrát zajiskřilo z kopaček domácích obránců, kterým se nepodařilo zkrotit emoce z inkasovaných branek. Tečku za utkáním udělal po přihrávce  Mossmera  Petr Čech chytrou tečí podél gólmana 1-6.

Řekli k utkáníS
Samek Milan trenér:
My jsme věděli že nás čeká hodně těžké utkání a bude záležet jak se vypořádáme s terénem tak s agresivní hrou domácích. Proto musím kluky jenom pochválit protože utkání zvládli na výbornou.První půlka byla hodně o bojovnosti. V poločase jsme si řekli co chceme hrát a i toto splnili do puntíku přesně. Všichni včetně lavičky podaly kolektivní výkon a bojovaly jako jeden muž.  Takže dneska mám pro ně jen slova chvály a uznání. Opravdu mi udělali radost.