logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

5. kolo - IE Znojmo - Jaroslavice - 9:1

jaroslavice1.jpgIE Znojmo – Jaroslavice 9-1 (6-1), góly - Dufek Jiří 3x, Mossmer 2x, Chlubna 2x,Sovjak, Samek.

Sestava: Drmota – Čech M.- Kir, Moosmer, Dufek J. - Sovjak, Šperl, Samek, Chlubna – Čech, Kafka. (střídání - Hagendorfer, Dufek L.)

V dohrávce pátého kola jsme na svém přivítali celek Jaroslavin. Úvod zápasu byl v naší režii. 10 minuta Dufek Jiří který musel nahradit svého indisponovaného bratra v sestavě se uvolnil a přesným centrem našel přesně hlavu kapitána Mossmera 1-0. Do 30 minuty jsme měli hru zcela jasně pod kontrolou, ale v koncovce nám chyběl potřebný klid. Jak se mají střílet branky nám ukázal velmi aktivně hrající mladíček Dufek, který pohotovou střelou z 20 metrů nedal gólmanovi hostí šanci 2-0. Tato branka spustila poločasový brankostroj. V 31minutě předvedli velmi pohlednou akci na pravé straně Chlubna Mossmer,který krásným centrem našel výborně hrajícího Sovjaka na levé straně a ten hlavou zamířil přesně pod břevno 3-0. 34 minuta výměna míče ve středu hřiště Šperl Samek a posledně jmenovaný rychlím průnikem do vápna a přesnou střelou k tyči rozvlnil sít po čtvrté. Na hodinách svítí 36 minuta opět pěkná kombinace na jejímž konci byl Chlubna 5-0. V 42 minutě se podařilo hostům snížit střelou z přímého kopu 5-1. Dvě minuty před koncem udělal průnik opět Dufek a jeho přesnou přihrávku si srazil do branky vlastní hráč 6-1.
jaroslavice_2.jpgDruhou půli jsme zahájili střídáním útočníka Kafky který si v první půli narazil hlavu o tyčku. Hlavně jsme ale předvedli festival zahozených šancí nad kterými kroutili hlavou všichni přítomní na hřišti. Na první gól druhé půlky jsme čekali až do 70 minuty kdy se pohotovou kličkou a parádní střelou k tyči trefil Chlubna 7-1. V 75 minutě se hlavou prosadil Mosmmer. V poslední minutě utkání jsme měli ještě výhodu pokutového kopu. Míč si postavil autor dvou branek Dufek Jiří a upravil na konečných 9-1.

Řekli po utkání
Samek Milan trenér
Dnešní zápas jsme zvládli bez větších problémů. První půle byla z naší stany hodně kvalitní a dávali jsme i krásné góly po výborných kombinacích. Druhá půle už nebyla tak plodná jako půlka první kdy jsme v koncovce byli velmi laxní. I přesto jsme vysoko vyhráli a klukům blahopřeji ke třem bodům.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři