logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

11. kolo - IE Znojmo - Vranov n. D - 6:2

IE Znojmo – Vranov n/D 6-2 (5-1), góly - Chlubna 3x, Samek 2x, Kafka.

Sestava: Drmota – Čech M.- Kir, Mossmer, Dufek J. - Sovjak, Šperl,  Samek, Chlubna – Čech P. Kafka.

Střídání - Hagendorfer, Dufek L.V jedenáctém kle jsme na svém hřišti přivítali celek Vranova. Tým který v prvních šesti kolech neudělal ani bod se v posledních zápasech hodně zlepšil a 4x v řadě neprohrál a jen jednou inkasoval. Čekalo jak se s tím naši mladíci vyrovnají.
Vstup do utkání jsme měli doslova raketový. Už ve druhé minutě se prosadil hlavou po centru Mossmera Chlubna. Málem ještě v téže minutě se prosadil Kafka po přihrávce Chlubny. Když se následně důrazně hlavou prosadil v 11 minutě opět Chlubna 3-0 vypadalo to na brankové hody. Jenže opak byl pravdou. Hostům se podařilo snížit střelou po závaru ve vápně 3-1. O pár minut později jsme mohli po chybě v obraně inkasovat podruhé,ale naštěstí se tak nestalo. Uklidnění přinesla 27 minuta a pohotová střela Samka z 18metrů 4-1. V poslední minutě prvního poločasu uzavřel hlavičkový hattrick Chlubna po krásné akci Sovjaka se Samkem.
I přes poločasový výsledek 5-1 nebyl domácí trenér Samek s hrou svého týmu spokojen.
Obraz hry ve druhé půli se moc neměnil. Naši kluci hráli v poli hodně složitě. Navíc jsme moc nepřesně kombinovali a hra byla hodně kostrbatá. Vyústěním toho všeho byla hrubá chyba Michala Čecha po kterém soupeř snížil na 5-2. Naši kluci se ve druhé půli prosadili už jen jednou. V 53minutě se po kombinaci s Petrem Čechem trefil k tyči Samek 6-2. Až do konce zápasu se obraz hry nezměnil naši měli častěji míč na svých kopačkách, ale našim klukům chyběl klid v kombinaci a zakončení.   
 
Řekli po utkání
Samek Milan trenér:
Dnešní zápas jsme sice vyhrál,i ale výsledek předčil předvedenou hru.Bylo tam pár pěkných okamžiků,ale většinou převládala složitost a hlavně velká nepřesnost v kombinaci. Ve druhé půli jsme měli zápas pod kontrolou, ale vůbec se nám nedařili finální a mnohdy už předfinální přihrávky což se odrazilo na výsledku druhé půle který skončil 1-1.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Vyberte nové logo klubu

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

26. březen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok