logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Zimní turnaj Miroslav 2009 - dorost - 1. zápas

1. Zápasdorost 1.jpg

Miroslav  C - IE Znojmo   0-4   (0-1)
Góly- Hagenhofer 2x, Sovjak, Chlubna,Sestava
Krčál (8) – Čech M.,(7)  Kir(7) , Moosmer (8),Dufek L.(7)-  Samek (6),Šperl (7), Sedlák (7), Chlubna(8) – Kafka(7), Drmota(7),
Střídání ( Soukup (7), Sovjak (8) ,Hagenhofer(8)  )

První utkání zimního turnaje sehráli naši mladíci proti týmu hrající IV třídu. Pro většinu našich kluků to byl test jak se prosadí v mužském fotbale. Jedinou posilou byl gólman Krčál. Zápas se hrál na zasněženém a pro oba týmy kluzkém povrchu. Naši kluci byli v první půli aktivnějším týmem a předvedli několik pěkných akcí po pravé straně. Do vedení jsme se dostali v 17 minutě po nezištné přihrávce útočníka Drmoty, který nachystal míč Chlubnovy do prázdné branky 0-1. Další šanci na vstřelení branky měl Mossmer,ale jeho dorážka skončila nad břevnem.

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí. Naši kluci v obrané fázi pracovali na výbornou. Druhý gól padl po rychle rozehraném rohovém kopu Kafka, Sovjak. Následný centr našel hlavu Hagenhofera, který chytře zvýšil na 0-2. O pár minut později se ukázal Krčál v naší brance, kdy perfektním zákrokem vytáhl ze šibenice přímí kop Chlada. Do konce zápasu jsme měli útočnou převahu kterou jsme korunovali třetím gólem Sovjaka,který s přehledem uklidil odražený míč do protipohybu gólmana 0-3. Na konečných 0-4 upravil svou druhou trefou v utkání Hagenhofer,kdy postupoval sám na branku  po přesné přihrávce Soukupa.

Řekli po utkání
Samek Milan trenér

Před utkáním jsem nevěděl jak se kluci srovnají s hrou proti mužům,ale musím uznat že mě příjemně překvapili.   Všechny naše góly jsme si na těžkém terénu vypracovali po pěkných akcích. Spokojen jsem byl se všemi hráči i s nováčkem v našem týmu Sedlákem.

dorost 2.jpg

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Vyberte nové logo klubu

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

26. březen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok