Hrušovany - IE Znojmo - 3:1 (přátelsky)

hruovany.jpgHrušovany dorost - IE Znojmo   3-1   (0-1), gól: Čech P.

Tento víkend nás na turnaji v Miroslavi zaskočilo naše béčko mužů v zápase o umístění. My jsme mohli sehrát přátelské utkání v Hrušovanech na umělé trávě s místním týmem dorostu, který hraje krajskou soutěž.

Sestava

Polášek (5) – Čech M.,(5)  Kir (5) , Moosmer (5), Šperl (5),Dufek L (5), Hagenhofer (5), Samek (5), Sovjak (5) – Drmota (5), Čech P.(5),

Střídání - Raindl (5), Soukup (5),Kafka (5).

Od úvodního hvizdu se hrálo rychlé utkání. Naši kluci hráli se zajištěné obrany a čekaly na možné brejky. Domácí se tlačili před naší branku a několikrát nebezpečně zahrozili. Jednou skončil míč na tyčce dvakrát nás podržel gólman Jan Polášek a další pokusy skončili mimo tyčemi. Naši kluci se dostali do šance po průniku Drmoty,ale chyběla lepší finální přihrávka. V další úniku nenašel přesnější přihrávkou Lukáš Dufek Mossmera, který by postupoval sám na branku. Přesto se jsme se dostali do vedení po přihrávce Mossmera se ve vápně prosadil Petr Čech střelou k tyči 0-1.

hruovany_2.jpgVe druhé půli trenéři prostřídali určité formace. Domácí zcela ovládli hru a na naší branku se valila jedna akce za druhou. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Po centru ze strany hlavou domácí vyrovnali. Druhý gól padl z penalty po faulu Mosmmera 2-1. Do konce zápasu přidali domácí ještě jednu branku 3-1.

Řekli po utkání:

Samek Milan trenér

V dnešním utkání byli domácí  jednoznačně fotbalovějším týmem  měli daleko lepší a rychlejší práci s míčem která se zcela jasně projevila na hře obou týmů. Naši kluci se trápili hlavně sami se sebou, kazili  jednoduché přihrávky a ve druhé půli jsme si nevytvořili žádnou šanci na vstřelení branky.Paradoxem této zimní přípravy je že působíme v zápasech  fotbalověji  na pískovém povrchu než na umělé trávě.