logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

16. kolo - Štítary - IE Znojmo dorost A 0-9 (0-6)

dsc03734.jpgŠtítary - IE Znojmo   0-9   (0-6), góly: Chlubna 2x, Mossmer 2x, Samek 2x, Čech M., Kír, Sovjak,

Po dlouhé zimní přestávce se konečně rozběhla jarní část okresního přeboru. Náš tým zavítal do areálu Štítar, momentálně posledního týmu tabulky. Tady nás překvapili domácí funkcionáři rozhodnutím odehrát zápas na pískovém hřišti. K utkání se navíc nedostavil hlavní sudí. Zápas řídil s přehledem Laitner Zdeněk ml. Trenér Samek poslal na hřiště sestavu ve složení:

Sestava:
Polášek (7) – Čech M.,(8)  Kir(9) , Moosmer (8), Šperl (6),Dufek L (8),- Hagenhofer (7), Samek (7), Chlubna(7) – Drmota(8) Čech P.(7),
Střídání - Sovjak (7), Sedlák(6), Kafka(7).

Od první minuty jsme začali aktivně. V 5minutě vypálil krásnou střelu z poza vápna Drmota, ovšem jeho pokus zastavila tyč. První gól v síti domácích skončil po střele Chlubny v 8 minutě 0-1. Další šance na vstřelení branky měli Čech Petr a obránce Kír,ale ani jeden z nich nedokázali dostat míč do branky. V 15 minutě se prosadil kapitán Mossmer střelou z 20 metrů 0-2. O minutu později to bylo už 0-3 to se trefil Samek po akci s Drmotem. O několik minut později se předvedl reflexivním zákrokem náš gólman Polášek a zmařil tak jedinou šanci domácích na vstřelení branky za celý zápas. V 35 minutě se dokonce prosadil náš obránce Čech Michal, který si šikovně narazil se Samkem a svůj průnik zakončil gólem 0-4. Do konce poločasu se prosadil po kombinaci s Petrem Čechem opět Samek 0-5 a docílil tak stého gólu našeho mužstva v síti soupeřů v této sezóně. Konečnou gólovou podobu poločasu dal svou druhou brankou v utkání Mossmer po akci s Hagenhofrem 0-6.
dsc03735.jpgDo druhé půle poslal trenér na hřiště Kafku s Sovjakem a v 50 minutě posledního náhradníka Sedláka. Utkání jsme měli už jasně pod kontrolou. Běží 54minuta, zahráváme roh, míč se odráží za velké vápno. Obránce Kír si míč zpracoval a pohotovou střelou nedal gólmanovi domácích šanci 0-7. Do konce zápasu se ještě trefil Chlubna po spolupráci se Samkem 0-8 a střídající Sovjak, který pohotově zakončil dlouhý aut Kafky 0-9. Za zmínku ještě stojí neproměněná penalta našeho gólmana Poláška z 81 minuty (trefil tyč) po faulu na Kafku. Utkání jsme navíc posledních 18 minut dohrávali o 10 hráčích, když pro zranění musel odstoupit obránce Čech Michal.

 

Řekli po utkání

Samek Milan trenér:
Před utkáním jsem se trochu obával malého pískového hřiště, ale nakonec proběhlo utkání zcela v naší režii. Kluci hráli koncentrovaně s nasazením a po úvodních brankách se uklidnili. Druhá půle už trochu ztratila na tempu, ale i tak jsem rád, že jsme utkání dovedli v pohodě ke třem bodům.
Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Vyberte nové logo klubu

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

26. březen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok