logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

15. kolo - IE Znojmo dorost A - Micmanice - 5:1

micmanice.jpgIE Znojmo – Micmanice   5-1   (3-1), góly: Kafka 2x, Drmota, Čech M., Mossmer

V páteční dohrávce 15. kola jsme na svém hřišti přivítali velmi silný celek Micmanic. Naši hosté jsou na třetím místě tabulky a mají ve svém středu velmi šikovné hráče. Tak se čekalo, jak se podaří naším klukům zvládnout tento důležitý zápas.  

Sestava
Polášek (8) – Čech M.,(8)  Kir(8) , Moosmer (9), Šperl (8),Dufek L (9),-Hagenhofer (8), Sovjak (8),  Drmota(8)- Kafka (9) Čech P.(8),
Střídání - Soukup (7), Dufek J.,(7),Chlubna(7),Sedlák(7).

 

 

Od první minuty bylo vidět, jak moc chtějí kluci uspět v tomto zápase. Hráli jsme velmi aktivně a důrazně a hned v první desetiminutovce jsme měli několik nebezpečných závarů. Ve 12 minutě se dostal do dobré šance Drmota, ale bohužel nedal. Další velkou šanci měl útočník Petr Čech, ovšem hostující gólman Trochta vyrazil jeho střelu na roh. Při další střele už byl gólman Trochta překonán, ale míč se odrazil od tyče a následná dorážka skončila mimo jeho svatyni. Hosté se dostali do velmi slibné šance v 18 minutě ovšem únik a následná střela šla naštěstí mimo. V 26 minutě jsme se už radovali. Kapitán Mossmer velmi chytře prostrčil míč na útočníka Kafku a ten s přehledem poslal náš tým do vedení 1-0. Na světelné tabuli uběhli další tři minuty a naši vedou 2-0. K míči se za vápnem dostal Petr Čech a jeho krásná střela orazítkovala obě tyče a míč následně zapadl do branky. V 32 minutě dáváme další branku, ovšem ke smůle do naší vlastní branky. Při nedorozumění v obraně si Víťa Kír nešťastně počínal před vápnem a přehodil vyběhnutého Poláška 2-1. Tento moment jen chvíli otřásl a psychikou našeho obránce. Kluci ovšem nadále hráli svůj agresivní fotbal a vyplatilo se. V 43 minutě se ve vápně rval jako lev útočník Kafka a dokázal míč dovést až za záda Trochty a tak se do kabin odcházelo za stavu 3-1.
Ve druhé půli jsme nadále pokračovali ve výkonu z půle první. Měli jsme míč více na svých kopačkách a soupeře jsme v této fázi zápasu jasně přehrávali v kombinaci. Odměnou nám byl v 63. minutě průnik rychlonohého Drmoty do vápna, kde křižnou střelou dává naší čtvrtou branku 4-1. Kluci hrají v pohodě a utkání kontrolují. Na tabuli svítí 73 minuta, Kafka si vyměňuje míč s Mossmerem, náš kapitán vniká do vápna a s přehledem střelou k tyči skóruje na 5-1. Postupně se na hřiště dostávají všichni náhradníci. Další možné šance zůstávají nevyužity. V 92 minutě hlavní sudí Marek Horký ukončuje tento zápas.

Řekli po utkání

Samek Milan trenér
Kluci dnes odehráli velmi kvalitní utkání. Byl jsem maximálně spokojen s nasazením a předvedenou hrou. Vše co jsme si před zápasem v kabině řekli, kluci na hřišti do puntíku splnili, a proto jsme tento velmi těžký zápas zvládli. Navíc mě těší vracející se forma útočníka Kafky.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Vyberte nové logo klubu

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

26. březen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok