22. kolo - IE Znojmo dorost - Šatov - 9:1

dsc02221.jpgIE Znojmo – Šatov   9-1   (4-0), góly: Mossmer 4x, Drmota 2x, Chlubna , Kafka, Sovjak,

V dalším domácím kole jsme na svém hřišti přivítali celek Šatova. Důvěru k zápasu dostala totožná sestava jako v páteční dohrávce proti Micmanicím.

Polášek (8) – Čech M.,(7)  Kir(6) , Moosmer (9),Šperl (8),Dufek L (8),-Hagenhofer (8), Sovjak (8),  Drmota(8) -Kafka (8) ,Čech P.(8),

Střídání - Soukup (7),Dufek J.,(7),Chlubna(7),Sedlák(7).

Naši hosté přijeli s jasným cílem potrápit náš tým. Naši borci nasadili hned od začátku podobné tempo jako proti Micmanicím. Z našeho tlaku jsme se dočkali jen několika střel které většinou končili mimo tyče Šatovské branky. Hosté hrozili několika nebezpečnými střelami ze střední vzdálenosti se kterými si náš gólman Polášek poradil. Na první gól jsme si museli počkat až do 28 minuty kdy se prosadil kapitán Mossmer,který hlavou trefil míč přesně od tyče do branky po centru Petra Čecha 1-0. Ovšem hned o minutu později se předvedl bravurním zákrokem gólman Polášek kdy nohou vyrazil nebezpečnou střelu po nepřímém kopu ve vápně. Druhý gól jsme vstřelili opět hlavou tentokrát si na centr Petra Čecha naběhl Sovjak a nechytatelně upravil na 2-0. Další gól v síti hostů skončil v 37 minutě kdy napřáhl ke střele Mossmer a bylo 3-0. V poslední minutě prvního poločasu využil chyby hostujícího gólmana opět kapitán Mossmer a završil tak svůj poločasový hattrick 4-0.

dsc02276.jpgVe druhé půli jsme za dosti velkého vedra pokračovali nadále v aktivní hře. Druhé poločasy nemíváme tak střelecky plodné,ale tentokrát jsme udělali výjimku. V 61 minutě se prosadil střídající Chlubna po chytré a přesné přihrávce Mossmera 5-0. O 10 minut později vsítil další branku opět hlavou Mossmer po centru aktivně hrajícího Kafky 6-0. Na hodinách svítila 77 minuta a Kafka přidává naší sedmou branku střelou přes hlavu 7-0. V poslední pětiminutovce se ještě dvakrát prosadil útočník Drmota. Na 8-0 upravil po přesné přihrávce Kafky. V 89 minutě se prosadil po druhé po krásné kombinaci dvojice Lukáš Dufek-Kafka 9-0. Poslední slovo v utkání měl kapitán hostů Frlaus který vyškolil celou naší obranu v čele s gólmanem a upravil tak na konečných 9-1.

Samek Milan trenér

Dneska jsme opět předvedl velmi solidní výkon který byl navíc okořeněný devíti góly. Takže zcela zasloužené tři body proti houževně hrajícímu týmu hostí . Jsem rád že jsme v  tomto utkání  potvrdili stoupající formu celého týmu v němž  dominoval výkon kapitána Mossmera. Ted se musíme kvalitně připravit na zápas roku s Dobšicemi.