13. kolo - IE Znojmo žáci - Přímětice - 0:10

IE Znojmo- Přímětice  0 - 10   (0-3)

Sestava:
Kroupa – Zifčák - Pospíchal, Doubek J., Michlovič - Chlubna, Švéda, Kruckovyč, Baláž - Hruška, Benda,
Střídání - Blažíček, Stašková, Doubek M.

Ve 13 kole jsme na svém hřišti přivítali vedoucí tým okresního přeboru. Hosté ve třech jarních kolech uhráli plný počet bodů se skórem 33-0. Své nesporné kvality předvedli i u nás. V 10 minutě byl na ukazateli stav 2-0. Do poločasu jsme ještě dokázali vzdorovat a do kabin se odcházelo za stavu 3-0.
Druhá půle už přinesla brankostroj do naší sítě a konečný stav se zastavil až na desítce. Naši měli jen několik málo šancí na vstřelení čestného úspěchu.

Samek Milan trenér:
Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání a to se potvrdilo,Čekal jsem, že budeme déle vzdorovat našemu soupeři, ale to se bohužel nepodařilo. Dneska mě mile překvapili naši nejmladší hráči.