logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

12. kolo - Jevišovice - IE Znojmo žáci - 1:2

dsc03804.jpgJevišovice - IE Znojmo    1-2   (0-1), gól:  Hruška 2x.

Sestava:
Kroupa - Zálešák- Pospíchal, Doubek J., Benda - Zifčák, Chlubna, Kruckovyč, Baláž - Hruška, Grexa,
Střídání (Stašková, Doubek M., Raška, Vopravil)


dsc03806.jpgVe druhém jarním kole jsme zajížděli na půdu do Jevišovic. Utkání to byl první půlku velmi vyrovnané. Přesto jsme šli do kabin s jednogólovým náskokem. Benda vyvezl míč na soupeřovo vápno, tam se míč odrazil k volnému Hruškovy a ten už věděl kam s míčem 0-1.
Druhou půli jsme měli hru pod kontrolou a hrálo se převážně na půlce domácích. Velké šance Bendy a hlavně Hrušky zůstaly nevyužity. Domácí trestaly s ojedinělé návštěvy na naší polovině 1-1 to běžela 56 minuta. Hned následně o tři minuty později svou předešlou šanci Hruška napravil a poslal náš tým do vedení. Do konce zápasu jsme nastřelili ještě dvě tyče a jedno břevno.

Řekli po utkání
Samek Milan trenér:
První poločas to bylo vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Ovšem druhá půle to byl z naší strany festival neproměněných šancí, kdy hlavně Hruška zahazoval, co se dalo. Důležité ovšem je, že máme tři body.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Vyberte nové logo klubu

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

25. březen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok