logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

14. kolo - Božice - IE Znojmo žáci - 1:3

Božice - IE Znojmo    1-3   (1-1), góly:  Hruška 3x,

Sestava

Kroupa- Michlovič,- Pospíchal,Doubek J., Benda,- Zifčák, Chlubna, Raška ,Baláž,- Hruška, Kruckovyč,

Střídání - Stašková,Doubek M.,Blažíček.

Ve 14 kole jsme zajížděli do Božic tým domácích se pohybuje ve spodní části tabulky. Naše mládí chtělo odčinit desetigólový příděl z minulého kola. Utkání bylo z počátku vyrovnané ovšem na šance jsme vedli. Domácím dělal problémy rychlonohý Hruška ovšem jeho koncovka měla značně vychýlenou mušku. Přesný zásah si připsal až ve 24 minutě kdy mu míč nachystal po skvělém průniku mladíček Raška 0-1. Domácím se podařilo vyrovnat v 31minutě po chybě naší obrany 1-1.

 Ve druhé půli jsme byli o něco lepším týmem měli jsme územní převahu,ovšem domácí několikrát zahrozili. Naštěstí brankář Kroupa byl vždy na místě a podržel náš tým. V 57 minutě jsme se konečně dokázaly prosadil. Po centru Zifčáka dal Hruška hlavou na 1-2. O čtyři minuty později završil svůj hattrick Hruška tentokrát po ideální asistenci Bendy se trefil tentokrát nohou a voleje. Další naše šance v podání Blažíčeka a opět Hrušky zůstaly nevyužity.  

 

 

Řekli po utkání

Samek Milan trenér:

Dnes jsme sehráli dobré utkání a zaslouženě jsme dokázaly odvést tři body. Střelecky se dařilo Hruškovy ale několik svých šancí mohl lépe využít nahrávkou na své spoluhráče. Opět mě potěšili naši mladíci( Raška, Chlubna, Kruckovyč, Doubek M) a hlavně ti nejmenší z přípravky (Pospíchal, Blažíček, Stašková), kteří měli v nohách dopolední zápasy ve své kategorii.

 

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři