Balon-13092009IE Znojmo - Vev. Bitýška  7-0 (3-0)
V neděli 13.9. jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Veverské Bítyšky.

Do utkání nastoupila tato sestava:
Polášek - Kalina, Železný M., Šťáva(60' Veselý), Kubošný( 66' Urválek) - Rolník, Železný P.( 68' Samek), Černý, Ostrý - Kubále, Kapitán.

(na obrázku vidíte teplovzdušný balón, který po zápase na hřišti málem přistál)

Utkání jsme začali zostra - hned v 2.min. po autu Černého pronikl kolem obránce Kapitán, ale jeho přihrávku na volného Kubáleho zblokoval obránce.
O minutu později našel přihrávkou za obranu Kubále rozběhnutého Kapitána, který z úhlu střelou podél gólmana poslal náš tým do vedení - 1:0.
Místo toho, aby nás vedoucí gól uklidnil, tak nás spíše znervóznil, míč nám uskakoval, přihrávali jsme si nepřesně.
Po špatném obraném odkopu Ostrého se hosté dostali v 8.min. k nebezpečné hlavičce, ale naštěstí mířila vedle naší brány.
V 15.min. našel Železný P. rozběhnutého Rolníka, který utekl obraně, ale bohužel v rozhodující chvíli si míč ukopl.
V 18. min. zahrávají hosté rohový kop, hlavičkový souboj vyhrál Černý, od kterého se míč dostal ke Kapitánovi, který ač tísněn třemi hostujícími obránci utekl přes polovinu hřiště a vstřelil svůj druhý gól  - vedeme 2:0.
V 21.min. zachraňuje svoji chybu Kalina jen za cenu faulu a je za to ohodnocen žlutou kartou.
Běží 32.minuta a Kubále nachází rozběhnutého Rolníka, který po kličce brankáři zvyšuje na 3:0.
V 37.min. trefuje krásnou střelou z dálky Šťáva břevno. Do konce poločasu jsme zahrozili ještě jednou, kdy se po pěkné akci na jeden dotek Kapitána s Kubálem dostává míč k Želznému P., který přestřeluje hostující branku.
Hosté se dostávají k ohrožení naší brány už jen v 42.min., kdy po narážečce zakončují svoji akci střelou mimo naší bránu.

Hned na začátku druhé půle se hosté dostávají k nebezpečné střele z hranice velkého vápna, ale naštěstí zakončení bylo slabé a mířilo doprostřed brány.
Z následného protiútoku přihrává Železný P. volnému Kubálemu, který bez problému střílí svůj první gól v této sezóně - 4:0.
Po tomto góle se hosté sesypali a valil se na ně jeden útok za druhým. V 50.min. předvedl samostatnou akci Šťáva, kdy prošel přes polovinu hřiště, přihrál Kubálemu, který trefil dobře vyběhnutého gólmana, odražený míč se dostal k Rolníkovi, jehož centr našel osamoceného Ostrého, který svým volejem netrefil bránu.
O chvíli později další naši akci zakončoval Železný P. střelou z 18m doprostřed brány. kde stál připravený gólman.
V 56.min. poslal do samostatného úniku Ostrého Kubále, ale bohužel trefil tyč.
V 63.min. našel Veselý krásnou ulicí Rolníka, který zvýšil naše vedení na 5:0 a dokonce o chvíli později zkompletoval svůj hattrick, když po krásném přepuštění míče od Kubáleho zvyšuje přízemní střelou na 6:0.
V 70.min. pronikl do vápna Kapitán, je faulován a rozhodčí píská penaltu. Dostává možnost i on vstřelit hattrick a nechytatelnou střelou se mu to také daří a dostáváme se do vedení - 7:0.
V 72' se po rohu dostává k hlavičce Veselý, ale míč letí těsně vedle.
V 79.min. našel Samek rozběhnutého Kubáleho, ale tomu střela hodně nevyšla a letěla hodně vedle. Po odkopu od brány si hosté vybojovali rohový kop, po jehož rozehrání se získali míč a šli jsme do přečíslení, bohužel Samkova přihrávka před prázdnou bránu na osamoceného Ostrého byla moc prudká a ten na ni nedosáhl.
V 84.min. si obrovskou šanci vytvořili hosté, ale skvěle zasáhl Polášek a střelu vytěsnil na roh.
My jsme si do zápasu vytvořili ještě dvě příležitosti, ale při střelách Samka a Ostrého výborně zasáhl hostující gólman a nedovolil už změnu skóre.