logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

13.kolo IE Znojmo - Mor. Slávie Brno 6-1

IE-MSlavie-01112009
{flv}P1000433{/flv}
IE Znojmo - Mor. Slávie Brno  6-1 (3-1)

Gól - Kapitán 2x, Železný P.,Černý, Rolník,Kalina p.k.,

V neděli 1.11. k nám přijelo mužstvo z Moravské Slávie Brno.

Do utkání jsme nastoupili v sestavě:
Polášek - Kalina, Železný M., Veselý, Tkadlec - Rolník, Černý(83' Kir), Železný P.(79' Šťáva), Ostrý - Kubále(58' Samek), Kapitán. 

Utkání jsme začali zostra a ve 2.min. jsme se ocitli v obrovské šanci, když Kalina krásným pasem za obranu poslal do brejku P. Železného, který sám před gólmanem bohužel neproměnil.
To co se nepovedlo nám, povedlo se na druhé straně, po rychlém brejku hostů dostal hostující útočník dostatečně prostoru k tomu, aby střelou z hranice vápna poslal hosty do vedení - 0:1.
Ale jejich radost netrvala dlouho a hned vzápětí ukončil Kapitán svůj průnik do vápna přihrávkou pod sebe, kde stál P. Železný, který technickou střelou po zemi nedal hostujícímu gólmanovi šanci a je vyrovnáno - 1:1. V 10.min. špatně odkopl hostující obránce, trefil do hlavy P. Železného od kterého se míč odrazil k osamocenému Kubálemu, který v obrovské šanci netrefil branku.
Za dvě minuty si míč vyměnil Kapitán s Rolníkem, Rolník přešel přes obránce a přihrávkou podél malého vápna našel Černého, který do prázdné brány poslal náš tým do vedení - 2:1.
V 17.min. našel krásnou ulicí Černý rozběhnutého Rolníka, který bohužel šanci neproměnil. V 19.min. postupuje Kubále s Rolníkem na samotného obránce, Rolník přihrává před prázdnou bránu Kubálemu, který neuvěřitelně tuto šanci zahazuje.
V 27.min. se po dlouhé době osmělili i hosté a po našem přímém kopu vyrážejí do rychlého protiútoku, ale špatnou finální přihrávkou se připravili o možnost ohrozit naši bránu. V 34.min. pronikl Ostrý do vápna, ale jeho přihrávka trefila hostujícího obránce. V 37.min. dostal rychlý míč za obranu Rolník, protlačil se přes dva obránce, ale zakončoval už v pádu a střela byla slabá, takže s ní gólman neměl problém. Ve 40.min. předvedl pěknou individuální akci Černý, když si centr Kapitána sklepl kolem obránce, bohužel jeho střelu podél gólmana vykopl obránce z prázdné brány.
V 43.min. se ocitl sám před brankářem Kapitán, ale jeho střela mířila jen do brankáře, k odraženému míči se dostal P. Železný a když chtěl zakončit do prázdné brány, tak byl faulován a následný pokutový kop proměnil s přehledem Kalina - 3:1.
Ve druhé půli se hra odehrávala podle stejných not jako první. Hrálo se jen na jednu bránu a to hostující a jen naše střelecká nemohoucnost zabránila většímu debaklu brněnského týmu.
V 54.min. dostal Ostrý krásnou přihrávku od P. Železného, unikl obráncům po křídle a přihrávkou našel Kapitána, který zvýšil na 4:1.
V 58.min. se dostal na hřiště Samek a hned poslal do šance Kapitána, který svou střelou z otočky našel připraveného brankáře. V 60.min. se opět osmělili hosté, střelu z 20m vyrazil Polášek před sebe, ale stihl ještě před dobíhajícím hráčem míč chytit. Vzápětí vystihl přihrávku obránce Rolník, ale opěr mu nebyl gól souzen a jeho střelu brankář špičkou kopačky vyrazil na roh. V 70.min. prostrčil Černý na Kapitána a ten podél gólmana střílí svůj druhý gól v zápase - 5:1.
Za chvíli pohrdl obrovskou šancí Černý, když po přihrávce Rolníka nedokázal ze dvou metrů trefit odkrytou část brány. V 76.min. prodloužil pas M. Železného hlavou Samek na Rolníka, jehož střelu levou nohou vyrazil gólman znovu před něho a pravou nohou se už konečně trefil a zvyšujeme na 6:1.
V 81.min. se po přihrávce od Černého ocitá sám na velkém vápně Samek, ale střela mu nesedla a brankář s ní neměl problémy.
Pět minut před koncem zápasu se hosté po centru ze strany dostávají do šance, když svou dorážkou poté, co centr vyboxoval Polášek, netrefují naši bránu.
V poslední minutě zápasu ještě měl obrovskou šanci náš mladý dorostenec Kir, když míč letící skoro po brankové čáře prázdné branky nešťastně netrefil a přišel tak o možnost vstřelit si svůj pvní "dospělý" gól.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava, trenér IE Znojmo - Soupeře jsme přehráli ve všech směrech. I přesto, že jsme dali šest gólů, mohli jsme jich vstřelit daleko více. Morenda přijela hrát fotbal a to nám vyhovovalo.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři