logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

16. kolo IE Znojmo - Zbýšov 2-0

IE Znojmo - Zbýšov 2-0  (1-0)

Gól - Ostrý, Černý,

ČK- Rolník,(77min)

Sestava

Vítámvás- Kalina, Veselý. Kubošný, Tkadlec,- Rolník, Samek, Štava (74 Urválek), Ostrý,- Kubále (54 Kapitán), Černý,

Referát bude vložen později

Napsali o nás na stránkách Zbýšova

Napsali o nás na Jmfotba

V neděli 3.4. jsme hráli poprvé na jaře na našem hřišti a přivítali jsme mužstvo Zbýšova.

Hned ve 2.min. zahrozil nejnebezpečnější hráč hostí Rozsicka, který obešel dva naše obránce, ale v rozhodující chvíli si míč ukopl.
To byla taky až do poslední minuty první půle jediná nebezpečná situace hostů, jinak jsme diktovali hru my  a na soupeře se valil jeden útok za druhým.
Hned v 5.min. prostrčil Kalina na rozběhnutého Samka, který se ocitl sám před gólmanem, ale ten předvedl skvělý zákrok a Samkovu tutovku nohama vyškrábl mimo tyče. O minutu později Kubáleho přímý kop vyrazil opět skvělý hostující gólman.
V 18' aktivní Kalina našel dlouhým pasem za obranu Kubáleho, který hned nacentroval do vápna, kde byl osamocený Samek, bohužel se mu nepovedlo míč dobře zpracovat a gólman měl k němu blíž.
Ale hned další akce byla gólová, opět Kalinův pas, mezi dvěmi obránci si skvěle sklepl prsama míč Ostrý a vystřelil dělovku na hostující branku, gólman jen míč ztlumil a vyrazil nad sebe, ale střela měla takovou razanci, že míč zapadl do sítě a vedeme 1:0 v 19.min.. Pro nás vynikajicí, horší už pro Kubáleho............
Po tomto gólu jsme hráče Zbýšova zavřeli na jejich půlce, valil se na ně jeden útok za druhým, ale do vyložené šance nás nepustili. Až v 36.min. jsme vybojovali na půlce míč a Rolník běžel sám na gólmana, ale ten opět špičkou kopačky zachránil hosty od druhého gólu. V 38.min. se Černý obtočil kolem obránce a ten přímo na hranici vápna musel faulovat, po rozehrání přímého kopu se dostal k hlavičce Tkadlec, ale bohužel neměla potřebnou razanci. V poslední  minutě se dostali do akce hosté, kdy po přímém kopu se míč odrazil zpátky k hostujícímu stoperovi a ten nádherně vystřelil, ale ještě lépe reagoval Vítámvás, který skvělým zákrokem míč vytáhl na rohový kop a zařídil, tak že jsme odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem.
Ve 49.min. jsme udeřili podruhé, Kubošný vybojoval míč, našel Kubáleho, který hlavou prodloužil na zabíhajícího Černého, který se v zakončení nemýlil a podél vybíhajícího gólman zvyšuje na 2:0. V 51.min. zahrávají hosté rohový kop, ale hlavička jejich hráče míří nad. Ale my jsme odpověděli rychle a v  52.min. rozezvučel Kalina z přímého kopu břevno hostující branky. Od 60.min. hosté vyrovnali hru a dokonce nás místy přehrávali, ale bylo vidět, že naši hráči jim to velmi usnadňují, bylo vidět že jsme zbytečně polevili. V 67.min. se prosadil hostující záložník přes Rolníka, zacentroval na zadní tyč, kde byl připravený Tkadlec, který ale vyhlavičkoval míč přími k Hostujícímu Zavřelovi, který z dobré pozice vysoko přestřelil.
V 76.min. se za naší obranou objevil osamocený hráč, ale byl sám z toho tak překvapený, že přihrávku do vyložené šance vůbec nezpracoval. Vzápětí byl vyloučen po 2 ŽK Rolník a my jsme dohrávali zápas v deseti. Soupeře jsme už nepustili ani do náznaku šance a utkání jsme dovedli do vítězného konce.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava, trenér IE Znojmo - Utkání jsme zvládli, dokázali jsme vstřelit 2 branky a to rozhodlo. Až na 3 nebezpečné střely jsme soupeře nepustili do žádné vyložené šance, ale rozhodně to nebylo lehké utkání.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři