logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

FC Miroslav - IE Znojmo 1-2

Miroslav - IE Znojmo 1-2 (1-1)

Góly- 25 Rohlík 1-0, 34 Ostrý 1-1, 59 Kubále 1-2,

sestava IE Znojmo

Vítámvás- Kalina (83 Doválel),Veselý, Kubošný, Tkadlec,- Ostrý, Samek( 80 Vašíček) , Šťava, Černý,- Kapitán, Kubále (73 Urválek)

Napsali o nás na stránkách domácího týmu

Napsali na JmFotbal


V sobotu 10.4. jsme zajížděli do Miroslavi, kde nás čekalo derby.


Domácí na nás nastoupili zhurta a hned v 2.min. si po centru ze strany zaběhl za naši obranu Rohlík, ale naštěstí pro nás z dobré pozice minul. Odpověděli jsme rohovým kopem, když se k hlavičce dostal Tkadlec, ale domácí gólman byl pozorný. V 7.min. jsme mohli prohrávat, domácí zahrávali rohový kop, Vítámvás se k míči nedostal a osamocený domácí hráč z malého vápna bránu netrefil. V 11.min. jsme podnikli rychlý útok, Černý poslal před bránu střílený centr, ale brankář se k němu dostal dříve než naši útočníci.
V 19.min. vytáhl neuvěřitelný zákrok Vítámvás, když zlikvidoval obrovskou šanci Bílka.
Běžela 25.min. a Veselý zazmatkoval, Krula mu sebral míč a postupoval spolu s Rohlíkem na našeho gólmana a nebyl pro ně problém tuto akci zakončit gólem - prohráváme 1:0, střelec Rohlík.
Odpověděli jsme v 34.min., Kalina poslal dlouhý pas za obranu, do souboje s gólmanem šel Kapitán, brankář míč vyrazil přímo k Ostrému, který z voleje z 25m poslal míč do prázdné domácí branky - 1:1.
Hned po rozehrání jsme propadli a přišla krásná ulička domácích skrz naši obranu, ale Vítámvás se k míči dostal včasným vyběhnutím o kousek dřív než domácí záložník.
Na konci první půle nacentroval Černý do vápna, kde míč poskakoval mezi bránícími hráči, ale ani Samek ani Kapitán nedokázali míč dostat do sítě, vždy trefili stojící obránce.
Do druhé půle jsme nastoupili aktivněji my a hned v 46.min. jsme málem donutili domácí k vlastní brance, těsně před Kubálem si míč domácí obránce málem srazil do brány.
V 48.min. se dostali domácí do přečíslení, v poslední chvíli akci zblokoval Kubošný. V 57.min. si opět domácí hráči srazili náš centr jen těsně vedle naší brány, náš tlak narůstal a o minutu později jsme předvedli nejhezčí akci zápasu - Kalina vybojoval míč, přešel přes bránícího hráče, uličkou poslal mezi obránce rozběhnutého Samka, jehož nadýchaný centr uklidil do sítě hlavou Kubále - vedeme 2:1.
Domácí okamžitě přeskupili řady, stáhli hru na 3 obránce a jednoduchou hrou, kdy nakopávali míče do našeho vápna, se snažili o vyrovnání. Naše skvěle pracující obrana, ale domácí nepustila do šance, naopak jsme to byli my, kteří jsme hrozili rychlými brejky a měli jsme několik možností navýšit naše vedení, ale bohužel i ta největší šance, kdy naši hráči šli ve třech na osamoceného obránce, skončila naši špatnou finální přihrávkou.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava, trenér IE Znojmo - Věděli jsme, že nás nebude čekat lehké utkání a to se také potvrdilo. Špatný terén nám nedovolil kombinovat, tak jak jsme si představovali, ale i přesto jsme se o to pokoušeli. Rozhodující branka na 2:1 toho byla důkazem. Jinak bylo utkání velice vyrovnané, jako pokaždé s tímto soupeřem.

 


Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři