logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

19 kolo Veverská Bitýška - IE Znojmo 0-0

Veverská Bitýška - IE Znojmo 0-0

V neděli 25.4. jsme zajížděli k soupeři z Veverské Bítýšky.

Nastoupili jsme v sestavě:
Vítámvás - Kalina, Veselý, Kubošný, Tkadlec - Rolník( 78' Urválek), Samek, Šťáva, Ostrý - Černý( 78' Kubále), Kapitán.Na velmi tvrdém a hrbolatém hřišti jsme začali aktivně. Už ve 4. minutě po přímém kopu domácích vyrážíme do rychlého brejku, ale Černému se finální přihrávka nepovedla. O minutu později Samek posunul na Černého a ten tvrdou střelou z 20 m těsně nad.
Ve 13.min. zahrávají domácí rohový kop, získáváme míč a jdeme do protiútoku 4 na 2, bohužel Rolník v ideální pozici nevystřelil ani nenahrál.
V 22. minutě přišel rituál našeho obránce Kaliny, když chybně rozehrál a domácí útočník se dostal do šance, bohudík ji zakončil střelou těsně vedle brány. Zprotiútoku se dostává ke střele z dobré pozice Samek, ale opět střela letí nad, stejně tak dopadla i Tkadlecova střela po půlhodině hry. V 39.min. po centru Kaliny vypadává domácímu gólmanovi míč, první se k němu dostává Kapitán, ale jeho střela je zblokována na roh. Těsně před koncem první půle nachází Veselý dlouhým nákopem Černého, který posunuje na rozběhnutého Kapitána, ale jeho střela z hranice vápna míří mimo tyče domácí brány.
V 1.půli jsme byli jasně lepším týmem, bohužel nám na velmi špatném hřišti vázla finální přihrávka a stejně tak to vypadalo i ve druhém poločase.
Ve 49.min. jsme už jásali nad vedoucím gólem, ale praporek pomezního nám naši radost zkazil. Černý se obtočil kolem obránce, vystřelil podél gólmana a když už jsme zvedali ruce radostí, míč se odrazil od tyče ven z brány, ale včas se tam objevil dobíhající Kapitán a dorazil míč do prázdné brány....bohužel pomezní rozhodčí viděl Kapitána v ofsajdovém postavení a gól nebyl uznán. V 55.min. zahrávali domácí přímý volný kop a domácí stoper hlavou minul naší bránu. V 57.min. jen těsně minul domácí bránu střelou z přímáku Kalina. O dvě minuty později přišla další rychlá akce našich útočníků, kdy Kapitán posunul na Černého a ten našel do vápna nabíhajícího Šťávu, bohužel jeho střela "z první" trefila obránce. V 68.min. pronikl do vápna Samek, místo střely volil přihrávku, ale ta byla prudší víc než měla a našim chyběl krůček, aby se k ní dostali. Běžela 73.min. a Samkova kolmice našla rozběhnutého Kapitána, který se protlačil kolem obránce, jeho střelu z úhlu vytlačil gólman na roh. V 80.min. přišla další akce Kapitána, když se dostal přes obránce ke střele, opět mimo tyče. Domácí se dostali ke slovu až v 90.min. kdy jejich rychlý kontr uhasili na poslední chvíli Veselý s Kubošným.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava, trenér IE Znojmo - Bohužel v tomto zápase se nám nepovedl dát gól, soupeře jsme celý zápas přehrávali, ale nebyli jsme schopni se vyrovnat s velmi hrbolatým terénem a z největší šance jsme trefili bohužel jen tyč. Na druhou stranu je dobře, že jsme podruhé v řadě nedostali branku. Je to bod z venku, který se cení.
 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři