Víkendová pozvánka A týmu

FK IE Znojmo A - Dobšice

Náš A tým se v sobotu 22.5 v 16,30 utká s týmem Dobšic. Po týdnu nás tak čeká na našem hřišti další derby. Vzájemné zápasy bývají pro oba týmy hodně prestižní. Hosté z Dobšic si před sezónou dali za cíl postup do Krajského přeboru. Ve dvou posledních domácích zápasech si ovšem situaci trochu zkomplikovali, kdy remizovali s Čebínem 1-1 a prohráli se Zbýšovem 2-3. Proto budou zcela určitě chtít uspět právě na našem hřišti. Naši borci budou zase chtít navázat na dobrý výkon s Jevišovicemi. Ve vzájemných utkáním máme hodně vyrovnanou bilanci. V posledním podzimním zápase jsme se rozešli remízou 1-1, kdy náš jediný gól vsítil parádní střelou z trestného kopu Urválek. Tento hráč se nádherně trefil i v prvním vzájemném mistrovském utkání v sezóně 08-09 kdy jsme vyhráli na domácím hřišti 2-0. V sobotu se tak čeká opět velký zápas s bojem o každý metr hřiště a diváci budou určitě zvědavý jak si naši hráči poradí s velkou jarní posilou Dobšic Janem Uchytilem z Boheminas Praha který nahradil Lapeše (odchod do Rakouska) v útoku.

Zápas bude řídit trojice

Hlavní sudí – Miklík David (Kašnice)
AR 1 – Král Lukáš (Opatovice)
AR 2 – Palát Jiří ( Micmanice)