logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

11. kolo Šatov B - IE Znojmo B 2-8

Šatov B - IE Znojmo B  2-8 (0-5)

Gól - Doválel 3x, Urválek 2x, Vašíček 2x, Tkadlec,

V neděli  18.10. jsme zajížděli do sousedního Šatova, kde na nás čekal místní 'B'- tým.

Nastoupili jsme v sestavě:
Krčál - Pojer Michal, Petrla, Pavelka, Poláček - Gretz, Samek M., Šperl, Tkadlec(53' Pojer Miloš) - Urválek(53' Vašíček), Doválel.

Od začátku zápasu bylo jasné, že to bude souboj našich hráčů s domácím brankářem, protože ke vší úctě k domácím hráčům...byli hodně odevzdaným soupeřem.
3.min. Samek prostrčil do vápna Urválkovi, k jeho střílenému centru se nikdo z našich nedostal, ale míč se odrazil na šestnáctku k volnému Šperlovi, který střílel vedle. Ve 4.min. zahrál špatnou malou domů Michal Pojer, ale JKrčál včas odkopl do bezpečí. V 7.min. poslal krásnou uličku Doválel na Samka, který přihrál před prázdnou bránu Tkadlecovi a ten střílí první gól zápasu - 0:1.
Vzápětí další obrovská šance Tkadlece, ale je z toho jen rohový kop. Ve 12.min. běžel rychlonohý Urválek od půlky sám, ale místo zakončení nahrával Gretzovi, který mu míč vrátil, ale obrana už se stihla vrátit, takže jeho střela byla zblokovaná.
V 16.min. jsme předvedli rychlou akci po ose Doválel, Samek, Urválek....jehož střela k tyči znamenala zvýšení na 0:2.
V 21.min. po centru Samka si s domácí obranou pohrál Urválek a je to už - 0:3.
V 26.min. se uvolnil u postanní čáry Urválek, jeho prudký centr, krásně zpracoval Doválel, ale zakončení bylo slabé a brankář domácích ho v pohodě zneškodnil. Domácí nebyli schopni se dostat na naši půlku, valil se na ně jeden útok za druhým a jen díky neschopnosti našich hráčů a kvalitního domácího gólmana skóre nenarůstalo vyšším rozdílem.
31' a je to 0:4, když akci na jeden dotek rozjel Petrla, Samek posunul na Gretze, jehož střílený centr uklízí do sítě Doválel. Během minuty se znovu prosadil Doválel a po přihrávce Urválka zvyšuje na 0:5.
V 39.min. přišla první střela domácích na nši bránu, ale z rohu velkého vápna mířila vedle naší brány.
V 43.min. ukázal Poláček i něco pro diváky, kdy po centru Samka vystřihl krásné nůžky, ale střela mířila těsně vedle brány. Hned vzápětí odmítl v jasné šanci hattrick Urválek. Domácí ještě zahrozili v poslední minutě prvního poločasu, ale domácí útočník, který se ocitl sám po centru v malém vápně, byl z toho tak překvapený, že zakončil velmi slabě přímo do Krčálovi náruče.
Do duhého poločasu bylo velmi těžké mužstvo namotivovat a to se potvrdilo v jeho celém průběhu. Úplně se rozpadla organizace hry, každý chtěl jenom útočit a dávat góly, přestalo se hrát týmově a hra se zvrhla v samé individuální akce. Domácí tuto naši laxnost potrestali hned v 1.min. druhé půle, kdy po naší velké chybě, proměnili rychlý útok a bylo sníženo - 1:5.
V 49.min. přihrál Samek rozběhlému Urválkovi, který sám ve vápně střílí přímo do gólmana. Po další akci se dostává ke střele Samek, ale jeho zakončení z hranice šestnáctky letí nad. V 61.min. centruje Vašíček a Doválel sám nikým neatakován, střílí hlavou ve velké šanci mimo bránu.
Hned vzápětí se po narážečce s Doválelem ocitá sám před gólmanem Samek, ale trefuje přímo jeho náruč. Vzápětí po centru Miloše Pojera zvyšuje Vašíček na 1:6.
V 70.min. pohrdl dalším gólem Doválel, kdy jeho tutovku skvěle likviduje domácí brankář.
Zbytek zápasu byl jen festivalem zahozených šancí, domácí úplně rezignovali a soustředili se na to, aby dostali co nejméně gólů. Z ojedinělého útoku dali svůj druhý gól, z našeho mužstva přece jenom dokonal svůj hattrick Doválel a svůj druhý gól v zápase přidal Vašíček, takže utkání skončilo výsledkem 2:8.

Řekli po utkání:
J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Výsledek utkání je jednoznačný. Soupeř nám to svým výkonem velmi usnadnil a od začátku zápasu bylo jasné, že jde jen o to, jak vysoké bude skóre.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

28. únor 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok