ČK - Poláček,

V neděli 25.10. jsme přivítali na svém hřišti mužstvo z Chvalovic.

Nastoupili jsme v sestavě:
Polášek - Pojer Michal, Kubošný, Petrla, Poláček - Pojer Miloš(68' Pavelka), Samek, Železný P., Ostrý - Doválel(73' Gretz), Vašíček(80' Urválek).

Ve 3.min. se blýskl průnikem Ostrý, když svou akci zakončil krásnou střelou z 20m do tyče hostující brány. Hosté odpověděli v 8.min., když svůj přímý kop zahráli do naší zdi a odražený balón jsme odkopli do bezpečí. V 11.min. jsme vypíchli chybnou rozehrávku hostí, ale vytěžili jsme z toho jen rohový kop.
Ve 14.min. vybojoval P. Železný míč, vnikl do vápna, ale místo střely volil přihrávku, která bohužel byla velmi nepřesná.
V závěru první dvacetiminutovki jsme si vytvořili dvě příležitosti, ale ani Ostrý a ani Vašíček nebyli úspěšní.
V 22.min. jsme se konečně dočkali, Vašíček unikl obráncům, vystřelil podél gólmana do tyče, ale odražený míč si doběhl a dokopl do prázdné brány - 1:0.
O 5 minut později je to už 2:0, když centr Vašíčka posílá hlavou Doválel do brány.
V 38.min. se dostali k nebezpečné střele hosté, ale obrana ji v poslední chvíli zblokovala na roh, po kterém nás zachránil Michal Pojer, když míč vykopával z prázdné brány. V poslední minutě první půle zahodil obrovskou šanci Samek, když běžel sám od půlky hřiště, ale gólman mu střelu vytěsnil mimo bránu.
V 1.poločase jsme byli jasně lepším týmem, do druhého jsme ale nastoupili lehkovážně a hosté vrhli všechny síly do útoku a byli lepším týmem. My se zbytěčně zatáhli do obrany a čelili jsme výpadům chvalovických hráčů.  Hosté se tlačili do ůtoku, ale moc šancí si nevytvořili, většinu akcí zastavila domácí obrana až na 69.min., kdy po se po faulu na Hlávku kopala proti nám penalta. K jejímu zahrávání se postavil Paul a ikdyž Polášek vystihl směr střely, tak pod jeho tělem míč doputoval za brankovou čáru a bylo sníženo - 2:1. Na hřišti se i červenalo, kdy po druhé žluté kartě byl vyloučen domácí Poláček a o chvíli později i hostující Kohoutek. V 77.min. jsme si pojistili vítězství třetím gólem, když po levé straně unikl Ostrý, nahrál P. Železnému, který neměl problém zakončit do prázdné brány - 3:1.
V 79.min. se ocitá ještě v obrovské šanci hostující útočník, ale Polášek mu jeho střelu vytěsnil mimo naši bránu a tak utkání končí naším vítězstvím.

J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Viděli jsme výborné utkání, když obě mužstva chtěla hrát fotbal. Byl to zápas dvou poločasů, kdy my jsme byli lepší v 1.půli, hosté zase ve druhé. Rozhodlo větší množství námi vytvořených šancí a jejich gólové zakončení.