logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

13.kolo Štítary - IE Znojmo B 1-3

Štítary - IE Znojmo B 1-3 (0-1)

gól - Vyorálek, Urválek, Vašíček,

Ve 12 kole jsme zajížděli na hřiště Štítar, Tým který v podzimní části zatím zaostává za svými ambicemi. Náš tým řešil před utkáním hlavně post gólmana na místo zraněného Krčála. Trenérská dvojice Ludvík a Dohnal vyřešila tento post dost netradičně a povolala hokejistu a momentálně trenéra přípravky pan Petra Klašku. Na střídání byla dvojice dorostenců Zimek,Šperl. Sestava vyběhla ve složení-


Klaška - Pojer Mich.,Petrla, Doválel - Gretz, Vyorálek, Pavelka, Kubošný, Pojer Miloš – Vašíček (86 Šperl), Urválek (84 Zimek).

Na mokrém a těžkém terénu se více bojovalo než hrál pohledný fotbal.Domácí jen nakopávali dlouhé míče na své útočníky. Naši se snažili hrát,ale slibné šance končili nepřesnými přihrávkami. První šanci promarnil Gretz,kdy v pádu rybičkou po krásném centru Roháka jen těsně minul. Gólu jsme dočkali ve 26 minutě kdy si Urválek s Vašíčkem 3x narazili z jednoho doteku a z domácího libera udělali kuželku. Vašíček postupuje sám z pravé strany na branku a svou slabší pravou nohou nechytatelně posílá náš tým do vedení 0-1. Ve 36minutě se dostal opět Vašíček do šance. V těžké pozici se chtěl ještě kličkou zbavit obránce a špičkou přistrčit volnému Gretzovi,před kterým skluzem odkopl na rohový kop vracející se obránce. Následný rohový kop zahrál Urválek hodně špatně,ale Kubošný vybojoval míč zpět přihrál opět Urválkovi,který našel přesným centrem volného Roháka jehož hlavička málem přelomila břevno domácí branky. Domácí zahrozili jen střelami z dálky se kterými si náš gólman Klaška s přehledem poradil. Ve 45 minutě mohlo být vyrovnáno,když přímí kop trefil domácí hráč jen do naší zdi. Odražený míč skončil u domácího Popelky,který z 9 metrů nepochopitelně minul naší branku. Po prvním poločase odjela skupinka našich fanoušků (Lupen a Arnošt Zit.) zpět domů, které fotbal v mrazivém počasí nezahřál.
V 55 minutě už byl stav utkání 0-2. Po krásném centru z pravé strany se Urválek ocitl sám. Balón si zpracoval a také svou slabší pravou nohou rozvlnil síť. Ukázal všem přítomným že v takových to momentech se tento hráč nemýlí. Domácí po tomto gólu otevřeli hru a proto se naši borci dostávali do nebezpečných brejků,které nepochopitelně nevyužili ke vstřelení dalších gólů. O výsledku mohlo být rozhodnuto už dříve. Zejména šance Miloše Pojera,který běžel úplně sám na gólmana domácích měla skončit gólem. O několik minut později se ukázalo známé ,,nedáš dostaneš‘‘. Domácí Suchánek běžel sám na našeho Klašku který mu výborně zmenšil střelecký úhel,ovšem domácí borec nedal našemu gólmanovi šanci 1-2. Domácí po kontaktním gólu vycítili šanci a vyslali nebezpečnou střelu na naší branku,kterou Klaška bravurně vyrazil na roh a podržel svůj tým asi v nejdůležitějším momentě utkání. Běží 82 minuta a naši kluci předvedli krásný fotbalový moment. Vyorávek napřáhl z 23 metrů a míč končí v šibenici domácí svatyně 1-3. Naši kluci si následně utkání pohlídali a odvezli si všechny tři důležité body.

Řekli po utkání:
Michal Urválek útočník IE Znojmo – Dnes to bylo těžké utkání jsem rád že si vezeme všechny tři body. Utkání jsme měli pod kontrolou důležitý moment zápasu byl zákrok Klaškyna v naší brance po kontaktním gólu. Po vstřelení třetí branky jsme si utkání už v klidu pohlídali.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

28. únor 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok