logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Hodnocení B týmu podzim 09

Odehráno bylo 13 zápasů s bilancí 11 vítězství a 2 porážky, skóre 58:11, což znamenalo 33 bodů a 1.místo. 


V průběhu letní přípravy jsme byli nuceni zúžit široký kádr. Kluci cítili velkou šanci porvat se o místo v týmu a tréninková účast podle toho vypadala, chodila pravidelně naprostá většina a to bylo potom těžší vybrat ty, kteří zůstanou a ty kterým bude umožněno odejít na hostování. O kvalitě těch, kteří se nevešli do týmu pro podzimní část svědčí to, že 3 hráči našli uplatnění v mužstvech 1.B. třídy a patřili tam k oporám.

Do sezóny jsme vstupovali s tím, že bychom se chtěli pohybovat v popředí tabulky a když se nám bude dařit. tak poprat i o postup.
Ale bohužel hned v prvním zápase jsme dostali za "uši", když jsme prohráli na domácím hřišti s Micmanicemi. Na druhou stranu jsem za tuto porážku i rád, protože po přípravných zápasech si kluci mysleli, že to půjde samo. Sáhli si do svědomí a změnili svůj přístup a to bylo vidět hned v následujících zápasech.
Nevyšlo nám už pouze šesté kolo, když jsme prohráli v Mikulovicích, kde se nám dlouhodobě nedaří a domácí nás vždy předčí v bojovnosti a vůli po vítězství.

Co se týče hráčského kádru, tak své si odvedli všichni, není potřeba nikoho vyzdvihovat ani kritizovat, každý sám ví nejlépe, jestli odvedl maximum nebo jsou v jeho výkonech ještě rezervy. Hlavně jsme rádi, že se nám daří pomalu zabudovávat naše "mladé". Své místo v kádru si vybojovali Čech a Mossmer, kteří skončili v dorostu a šanci v některých zápasech dostali i stávající dorostenci Samek J., Šperl, Drmota a Zimek.

Zimní přípravu začínáme v pátek 15.ledna a co se týče zápasů, tak budeme hrát turnaj na umělé trávě v Jevišovicích.

Všichni doufáme, že takto dobře rozehranou soutěž už dotáhneme do vítězného konce a povede se nám splnit náš tajný cíl a to postoupit do okresního přeboru.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

28. únor 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok