logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

IE Znojmo B - Želetava 5-2

1. zápas turnaje v Jevišovicích

IE Znojmo B - Želetava 5-2 ( 2-0)

Gól Ostrý 2x, Poláček, Samek,Petrla,

Sestava

Polášek,- Mossmer,Poláček, Pavelka, Lógr,- Hagenhofer, Samek, Petrla,Holzbauer,- Meister, Urválek, ( Ostrý, Gretz)

  
V 7.min pronikl Meister do vápna, bohužel k jeho zpětné přihrávce se nikdo z našich nedostal. Vzápětí se dostali ke slovu i hosté, kdy se k nim dostal odražený míč, ale střela z hranice velkého vápna byla velmi nepřesná.
Ve 13.min. vybojoval ve středu hřiště míč Logr, vyměnil si ho na jeden dotek se Samkem, který trefil tyč. Po velké chybě Mossmera se dostali hráč z Vysočiny do sóla, ale bránu netrefil.
V 28.min. se dostáváme do vedení, Urválek zatočil rohový kop přímo do brány, míč z námahou vyrazil gólman před sebe, kde se prosadil hlavou Poláček - 1:0. Do konce poločasu předvádíme ještě dvě pěkné akce, kdy nejprve Holzbauer vybojoval míč, posunul ho na Meistera, který se kličkou zbavil obránce a šel sám na gólmana, bohužel zakončení řešil zbytečně silou a bránu přestřelil, ale z další akce o chvíli později posunul míč na Samka, který zvýšil na 2:0.
Do druhé půle jsme nastoupili lehkovážně a hosté toho využili, když nejprve po centru ze strany zakončil útočník hlavou těsně vedle a v 61.min. po krásném průniku naší obranou bylo sníženo - 2:1. Tento gól nás postavil opět na nohy a následující desetiminutovce jsme si vytvořili několik obrovských šancí, kdy nejprve Pavelka hlavou mířil vedle a potom neuvěřitelně do prázdné branky nebyli schopni zakončit Meister a Holzbauer. Vstřelit gól se nám povedlo až v 69.min., kdy krásně pronikl do vápna Ostrý, našel zpětnou přihrávkou Petrly, pro kterého už nebyl problém dostat míč do sítě - 3:1.
V 72.min. si vybral slabší chvíli Polášek, když podcenil střelu z 22m a bylo opět sníženo - 3:2.
Do konce zápasu se dvakrát střelecky prosadil Ostrý a uzavřel tak skóre zápasu na 5:2, když nejprve po chybě gólmana, kterému vypadl míč z ruky, doklepával do prázdné brány a těsně před koncem dorážel vyraženou střelu Hagenhofera.
 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

8. březen 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok