IE Znojmo B - Jevišovice B 0-2

druhé utkání turnaje v Jevišovicích

Sestava:

Pěnkava - Jakub, Mossmer, Pavelka, Pojer Michal - Gretz, Logr, Vašíček, Holzbauer - Čech, Meister.

V 7.min. došlo k naší obraně k nedorozumění, když se nedomluvil stoper s brankářem a prohráváme 0:1.
Naši jedinou a zároveň obrovskou šanci jsme neproměnili v 15.min., kdy po našem zahrávaném rohovém kopu, míč mířil na osamoceného na brankové čáře stojícího Holzbauera, ale těsně před ním mu do míče vletěl Pavelka, který o nevěděl o lépe postaveném spoluhráči a hlavičkoval nad bránu.
V 76.min. prošel Kozelský přes 3 naše hráče, přihrál volnému spoluhráči, pro kterého už nebyl problém zvýšit na konečných 0:2.
Výsledek je pro nás krutý, v poli jsme byli lepší, míč jsme měli častěji na kopačkách, ale nebyli jsme schopni se prosadit v útokum, v tom nás Jevišovice jednoznačně přehráli.