logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

14. kolo Pavlice - IE Znojmo B 0-4

Pavlice - IE Znojmo B   0-4  (0-2)

Gól - Vašíček 2x,Doválel, Hagenhofer,

 

V neděli dopoledne zajížděl náš "B" - tým k 1.jarnímu zápasu do Pavlic.

Nastoupili v sestavě:
Polášek - Jakub, Pavelka, Petrla, Poláček - Hagenhofer( 67' Holzbauer), Mossmer, Doválel, Pojer Miloš - Vašíček, Urválek(71' Šperl)

Po celý zápas jsme byli lepším týmem a domácí jsme hodně trápili. Ve 3.min. zahrával Urválek rohový kop, který proletěl malým vápnem, bohužel Poláčkovi a Doválelovi chyběl kousíček ke vstřelení gólu. Domácí zahrozili v 7.min., když utekl domácí útočník po lajně, přihrával pod sebe, ale první u míče byl Mossmer a nebezpečí zažehnal. Po celý průběh zápasu jsme drželi míč více na kopačkách, ale do velké šance jsme se dostali až v 31.min. a hned z toho padl náš vedoucí gól. Urválek vybojoval důrazným napadáním aut, rychle ho vhodil na za obranu zaběhnuvšího Vašíčka, který se tváří v tvář domácímu gólmanovi nemýlil - 0:1.
Vzápětí se do šance dostal opět Vašíček, ale tentokrát jeho střela mířila těsně vedle. V 37.min. dotřetice Vašíček a tentokrát byl úspěšný a vedeme - 0:2, když mu Doválel prostrčil míč mezi obránci a střelou podél gólmana vstřelil svůj druhý gól v zápase.
V 41.min. jsme předvedli rychlou akci na jeden dotek, zakončenou přihrávkou Doválela na Hagenhofera, ale ten si bohužel míč ukopl.
Do druhé půle jsme nastoupili, tak jak jsme první ukončili a to opět šancí. Po centru Urválka mohl zkompletovat hattrick Vašíček, ale míč v obrovské šanci netrefil. V 57.min. našel krásnou ulicí Pojer rozběhnutého Hagenhofera a ten s přehledem zvýšil na 0:3.
O minutu později Vašíček našel Mossmera, který se ocitl sám před domácím gólmanem, bohužel mířil těsně vedle brány. Během 68.min. jsme si vytvořili dvě velké šance, kdy nejprve Vašíčkovi nebylo přáno vstřelit třetí gól, ale Doválelovi se už to povedlo a vedeme - 0:4.
Zápas už se jenom dohrával a ještě na konci po krásné akci Pojera mohl vstřelit pátý gól Holzbauer, bohužel nečekal, že míč projde až k němu a propásl tak svou obrovskou šanci.

Řekli po utkání:
J.Ludvík, trenér IE Znojmo - Bylo to naše první utkání na přírodní trávě od skončení podzimu. Kluci se s tím vyrovnali perfektně a od začátku zápasu na hřišti dominovali. Zasloužené vítězství.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

8. březen 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok