logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Rozhovor s trenérem B týmu

Po prvním kole jarní části III. třídy jsme požádali o rozhovor trenéra našeho B týmu Jardu Ludvíka.

Jak jsi spokojen s prvním zápasem?
Vyhráli jsme v Pavlicích 4:0. Takže spokojenost je veliká. Ale ještě více než s výsledkem jsem spokojený s předvedenou hrou, protože kluci odvedli opravdu kvalitní práci.

Ve druhém kole se jede do Jevišovic,utkání to bude asi těžké navíc se bude hrát na umělé trávě. Co tomu říkáš?
V Jevišovicích to bude opravdu těžké, soupeř je to velmi dobrý a patří k nejlepším týmům soutěže, navíc v domácích zápasech jsou těžko k poražení. A umělá tráva? Samozřejmě bychom raději hráli na přírodní, ale musíme se s tím vyrovnat, bude to pro oba stejné.

Vrátíme se ještě k zimní přestávce:Jaká byla z tvého pohledu zimní příprava a proběhla podle tvých představ?
Zimní příprava byla hlavně dlouhá. Ale poprali jsme se s tím dobře a i na klucích bylo vidět, že cítí velkou šanci poprat se o ten postup a snažili se ji odmakat. Mrzí mě jen trochu, že se ti mladí nezapojovali v takové míře jako ti starší zkušenější, tam měli rezervy.

Došlo během zimní přestávky k nějakým změnám v kádru?
Změny byly minimální, stáhli jsme si z hostování naše mladé odchovance Mossmera, Hagenhofera a Holzbauera a chceme je postupně zabudovat do týmu.

Zůčastnili jste se zimního turnaje v Jevišovicích jak by jsi ho zhodnotil?

Po organizační stránce maximální spokojenost, všechno bylo skvěle připravené. Co se týče našich výsledků a předvedené hry, tak moc spokojený jsem nebyl. Ale nedělám z toho vědu, pořád to byla jen příprava a důležité je pro nás, abychom hráli dobře v mistrovských zápasech.

Turnaje se zůčastnil také největší konkurent v boji o postup Přímětice. Sledoval jsi jeho výsledky?
Samozřejmě mě to zajímalo. Dobře posílili tam, kde je nejvíce tlačila bota a to na stoperovi. Myslím, že se jim hráč Paseka povedl a svými zkušenostmi toto mladé mužstvo pozvedne.

Překvapil tě nějaký výsledek prvního jarního kola?
Překvapený jsem byl z nás. Svému mužstvu věřím, ale nečekal jsem, že silné Pavlice na jejich půdě takhle jednoznačně přehrajeme. A že prohráli Přímětice? Není to až tak velké překvapení, protože Micmanice jsou silné a ukázali to u nás, když nás hned v 1.kole na podzim porazili.

Jak hodnotíš úroveň III třídy?
Myslím si, že tato soutěž je velmi kvalitní.

Po podzimní části nás všichni pasují na jasného kandidáta postupu cítíš na sobě nervozitu?
Určitě. Postoupit by pro všechny znamenalo obrovský úspěch a každý to chce někdy zažít. Bylo to vidět i na přístupu kluků teď v prvním zápase v Pavlicích. V kabině byla před zápasem sice cítit nervozita, ale od začátku zápasu jsme šli tvrdě za svým cílem.
Ale čeká nás ještě dlouhá a těžká cesta.

Co by jsi chtěl na závěr vzkázat fanouškům Inzertu?
Aby nám pořád fandili a když se nebude dařit, aby nikoho hned nezatracovali, ale spíše povzbudili.
A na závěr bych chtěl poděkovat vedení klubu, že i „béčku“ vytváří takové podmínky, aby se o postup mohlo porvat a že stojí za tímto mužstvem, které je pro náš klub velmi důležité z hlediska „ A – týmu“.
 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

8. březen 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok