logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

16. kolo Jevišovice B - IE Znojmo B 5-2

Jevišovice B - IE Znojmo B   5-2 (3-2)

Gól - Vašíček,  Urválek p.k.,

Utkání hrané na umělé trávě

V sobotu 2.4. zajížděl náš 'B' - tým opět k venkovnímu zápasu a to do Jevišovic na utkání s místním 'B'.

Nastoupili jsme v sestavě:
Polášek - Poláček, Petrla, Pavelka, Tkadlec(46' Ostrý) - Hagenhofer(46' Jakub), Mossmer(72' Holzbauer), Doválel, Gretz - Vašíček, Urválek

Do zápasu jsme nastoupili aktivně, soupeře jsme zatlačili na vlastní polovinu a hned v 7.min. jsme se dostali do vedení, když Vašíček chytře přehodil gólmana.
Ale to bohužel bylo z naší strany na dlouhou dobu všechno. Bylo vidět, že domácí tento obdržený gól nastartoval a hned jich bylo plné hřiště.
V 15.min. se nedomluvíme vzadu, Petrla zahrává špatně malou domů, Polášek si k míči nedostal včas a je vyrovnáno - 1:1.
O dvě minuty později se už domácí dostávají do vedení, když jim zbytečně darujeme rohový kop a hlavičkou po jeho rozehrání zvyšují na 2:1. a aby toho nebylo málo, po další chybě naší obrany na polovině hřiště se domácí dostávají do rychlého přečíslení a je to  - 3:1. Naši tragickou desetiminutovku završil obrovskou chybou Urválek, ale rychlý brejk uhasil za cenu ŽK na poslední chvíli Pavelka.
Pak jsme se trochu otřepali a vrátili se do zápasu ve 30.min., když proměnil penaltu Urválek po faulu na Vašíčka. V 41.min. předvedli krásnou akci Poláček s Doválelem, když druhý jmenovaný nakonec prostrčil mezi obránce Vašíčkovi, ale tomu bohužel chyběl krok k zakončení.
V poslední minutě 1.půle jsme nevyužili obrovskou šanci na vyrovnání, když jsme šli 3 na 1, ale Urválek místo přihrávky zvolil střelu a bohužel trefil jen boční síť.
Druhá půle začala tak jako první. Hned na začátku jdeme do rychlého kontru, bohužel Vašíček přihrál nepřesně, hned o chvíli později z přímého kopu ze 17m jen těsně míjíme domácí bránu. A do třetice - v 50.min. přihrál Ostrý osamocenému Vašíčkovi do vápna, ten se ale šance ulekl a zbrkle vystřelil daleko mimo bránu.
Vzápětí tutovku domácího Hazuchy vytáhl Polášek na roh, ale už o chvíli později naše obrana jen zkoprněle sledovala, jak si s ní domácí hráči pohrávají - hlavičku domácích vytáhl Polášek skvělým zákrokem na břevno, mezi našimi stojícími obránci doráží další domácí hráč do tyčky a do třetice se už Rožnovský nemýlí a je to 4:2.
My jsme se vzápětí dostali do obrovské šance, ale Ostrého vychytal výborným zákrokem domácí brankář. To už bylo z naší strany bohužel vše, na hřišti už dominovali domácí a po další chybě naší obrany zvýšili domácí v 77.min. na konečných 5:2.

Řekli po utkání:
J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Jsem zklamaný, jak z výsledku tak z předvedené hry. Utkání jsme nezvládli. Neunesli to psychicky mladí hráči, ale i někteří z těch zkušených, kteří by toto mužstvo měli táhnout. Zápas rozhodly hrubé individuální chyby, ale i přesto byli domácí lepším týmem a vyhráli zaslouženě. Jednoznačně nás předčili v bojovnosti, nasazením a vůlí po vítězství.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

28. únor 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok