IE Znojmo –  Prosiměřice    1-5   (0-2)

Gól  Babínek,

Kroupa (7) –Pospíchal (7), Zálešák (6), Doubek J (7), Vopravil(7) ,  - Michlovič (7), Chlubna (6), Babínek (7), Raška (7),- Grexa Daniel (6), Blažíček (7),
Střídání     Rehberger Marek (7) ) Rehberger T. (7), Baláž (6), Doubek M (6), Raška (6),

V tomto kole jsme na svém hřišti přivítali těžkého soupeře. Hned v první minutě jsme inkasovali po chybě v obraně. V dalším průběhu utkání měli hosté územní převahu,ale do gólových šancí jsme hosty nepouštěli a pokud ano gólman Kroupa byl vždy na místě. Druhý gól jsme inkasovali pro změnu v poslední minutě prvního poločasu 0-2.
Druhá půle byla hodně vyrovnaná a po přihrávce Milana Doubka,střele Chlubny dorazil míč do branky nový hráč našeho týmu Babínek  1-2. O několik minut později jsme nechali po rohovém kopu volného hráče ve vápně a bylo to opět o dvě branky 1-3. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě 2x. V posledních minutách zápasu vynikl dvěma zákroky i náhradní gólman Marek Rehberger.

Samek Milan trenér
Dnes jsme podali velmi bojovný výkon,ale i tak to na dnešního soupeře nestačilo.