logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

5.kolo Šanov - IE Znojmo žáci 5-1

Šanov - IE Znojmo 5-1 (3-1)

Gól – Michlovič

V pátém kole jsme zajížděli na hřiště Šanova. Trenér Samek v tomto zápase postrádal několik hráčů ovšem citelná byla ztráta záložníka Baláže (z minulého zápasu zlomenina nártní kosti) a  Babínka. Sestava tak musela vyběhnout v této podobě   

Kroupa (6) –Pospíchal (6), Zálešák (5), Vopravil(5)   Rehberger T. (6),- Michlovič (6), Doubek J(4), Pfaifer (4), Švéda (5), - Grexa Daniel (5), Grexa David (4),
Střídání (, Rehberger Marek (5), Stašková (5), Severín (5), Doubek M. (5), Rožnovský (5), )

Zápas byl od počátku vyrovnaný ovšem domácí měli územní převahu. První branku jsme inkasovali v 10 minutě po střele z dálky. O pět minut později to bylo již o dvě branky když nechala naše obrana projít středem domácího útočníka. Zpět do zápasu nás dostala branka Michloviče kdy pronikl obranou a pohotovou střelou snížil na 2-1. Radost nám trvala jen 10 minut to když se trefil z poza vápna jeden z domácích hráčů 3-1.
Úvod druhé půle jsme nezačali dobře kapitán Doubek otálel s míčem před vápnem následně uklouzl a jeho chybu domácí potrestali 4-1. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě jednu branku na kterou náhradní gólman Rehberger nemohl reagovat. Naši žáci měli v závěru náznaky šancí, ale bohužel nic se gólově neujalo.   

Řekli po utkání
Samek Milan trenér

Dneska mě naši hráči vůbec nepotěšili. Naše hra postrádala větší bojovnost a zaujetí pro hru hlavně u starších ročníků. Herně se nám oproti minulému zápasu vůbec nedařilo. Přísnější měřítko má jen hra Michloviče,který ovšem na všechno sám nestačí. V následujících zápasech uvidíme jak se vyrovnáme se ztrátou Baláže. Dnes to bylo hodně znát.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři