logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

žáci - mezinárodní halový turnaj v Hollabrunnu

Naši žáci se zúčastnili 14.2. mezinárodního halového turnaje v Hollabrunnu. Zde se představilo celkem 9 týmu v ročníku 96 a mladší.

Thumbnail image

Za účasti 6 Rakouských                                                                                                                                                 další foto z turnaje
SK Schwadorf, USVG Gros Rusbach, SV Lagenrohr, SG Haugsdorf, 1.Simmeringer SC a USV Langenlois,

2 zástupci Česka  
1.FC Slovácko a IE Znojmo,                                                                                   

1 tým Slovenska
FK Inter Bratislava

Turnaj byl rozdělen do tří skupin po 3 kde se utkal každý s každým. Následně se rozdělili týmy opět do tří skupin podle umístění v základních skupinách aby se utkali o 1-3 místo, 4-6 místo a 7-9 místo.
Hrálo se 1x16 minut v počtu 5+1

Náš tým odehrál turnaj ve složení
Kroupa, Doubek J., Pospíchal, Rehberger T., Pfaifer, Raška,Baláž, Moravec, Stašková, Vystrčil, Michlovič,Chlubna,Švéda, a náhradník Doubek M.,

Výsledky základní skupiny

IE Znojmo – SK Schwadorf 1-3    - Švéda,
První zápas na turnaji jsme začali dobře a v 5minutě se ujali vedení gólem Švédy,ale dva rychlé góly nás poznamenali a v závěru jsme inkasovali ještě jeden gól.

IE Znojmo – USVG Gros Rusbach 0-2
V utkání rozhodl důraz a lepší koncovka soupeře.

Skupina o 7-9 místo

IE Znojmo – FK Inter Bratislava 0-3
V zápase jsme byli Interu vyrovnaným soupeřem který měl ovšem více míč pod kontrolou než naši borci. V závěru za stavu 2-0 jsme mohli utkání ještě zdramatizovat ovšem Michlovič nedal a Chlubna o chvíli později trefil břevno a tak následoval trest v podobě třetí branky.

IE Znojmo – 1.FC Slovácko 1-9      - Michlovič,
Poslední zápas turnaje byl jednoznačnou záležitostí fotbalové školy ze Slovácka (ročník 97) který se do skupiny o 7-9 místo dostal smolně a předváděl nejlepší fotbal na turnaji. Nám se podařilo vsítit čestný úspěch až v poslední minutě Michlovičem.


Trenér Milan Samek zhodnotil účinkování na turnaji následovně
Dnešní turnaj byl příjemným zpestřením zimní přípravy. Hráli jsme v jiném prostředí než na které jsme zvyklí u nás a hlavně s jinými soupeři. Naše předvedená hra nebyla optimální a to se odrazilo na umístění v turnaji navíc jenom dva vstřelené góly je hodně málo. Jediný kdo nezklamal byl gólman Jakub Kroupa, přísnější měřítko snese snad jen Pfaifer jinak pro mě bylo velkým zklamáním vystoupení nejstarších hráčů a to hlavně Baláže a Michloviče.
Turnaj měl i své pozitivní stránky a to hlavně že všichni viděli jak rychle a hlavně důrazně se může hrát v souboji jeden na jednoho a hlavně jaké rezervy mají v rychlosti a přesnosti  práci s míčem. Z tohoto pohledu turnaj splnil očekávání.  
Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři