IE Znojmo žáci - Přímětice 0-5

IE Znojmo žáci - Přímětice    0-5 (0-1)

Kroupa (8) - Doubek J. (6) - Zálešák (5), Pospíchal (6), Rehberger T. (6), - Raška (6), Baláž (6), Doleček (5), Švéda (7),- Michlovič (5), Novák (5),
Střídání ( Stašková (5), Blažíček (5), Vystavěl (6), Moravec (5),)

V prvním jarním kole jsme na svém hřišti přivítali přední celek okresního přeboru. Úvod zápasu patřil hostům a hned v 6 minutě nastřelili břevno. My mohli skórovat po nepřesnosti v obraně Přímětic v 9 minutě, ovšem Nicolas Vystavěl ve velmi dobré šanci netrefil míč do branky. V 16 minutě jsme inkasovali po chybě Moravce, který váhal s odkopem na malém vápně 0-1. Do konce poločasu držel naše kluky hlavně gólman Kroupa a stoper Doubek.
V úvodu druhé půle jsme inkasovali druhou branku po chybě v obraně. Hra se následně odehrávala na naší polovině a hosté postupně svůj tlak korunovali dalšími brankami. V posledních minutách jsme mohli korigovat čestným úspěchem, ale dobře hrající Švéda svou šanci neproměnil.

Samek Milan trenér
Dnes jsme v první půli podali solidní výkon, kde nás svými zákroky držel především gólman Kroupa a jen škoda že jsme po chybě Moravce lacině inkasovali. Druhá půle už byla v režii hostujícího týmu, který zaslouženě vyhrál.