logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Dohrávka 14 kolo IE Znojmo žáci - Hatě 4-2

13. kolo

IE Znojmo - Hatě 4-2 (1-1)

Gól – Švéda 4x,


Sestava
Kroupa (8) - Doubek J. (8) - Zálešák (6), Pospíchal (8), Pfaifer (6) - Raška (9), Baláž (8), Doleček (7), Švéda (10),- Michlovič (4), Novák (7),
Střídání Blažíček (7), Vystavěl (7), Moravec (7) Rehberger T. (7), Chlubna (7),

 


V dohrávce 13 kola jsme na svém hřišti přivítali celek Hatí. Utkání bylo zajímavé tím, že se utkali dva poslední týmy okresního přeboru. Černého Petra jsme před utkáním drželi my, ale v případě vítězství bychom předskočili našeho soupeře v tabulce. Všichni hráči si to plně uvědomovali a to nespíše mělo za následek výkon našeho týmu. Kluci hráli hodně nepřesně a míč je moc neposlouchal. V prvních dvou šancích se ocitl z levé strany Švéda, ale v koncovce neměl na kopačce dost klidu. Naopak hosté z první vážnější akce zahrozili a hned to bylo 0-1. Naši hráči ovšem zbraně nesložili a zatlačili Hatě na svou polovinu. V 25 minutě se nám podařilo vyrovnat. Švéda se dostal k míči, vnikl do vápna a střelou k tyči srovnal na 1-1. Další šance v podání Michloviče po centru Rašky skončila vedle branky.
Ve druhé půli jsme měli opět častěji míč na svých kopačkách, ale vůbec se nám nedařila finální přihrávka. Běžela 50 minuta, sám před gólmanem se na malém vápně se objevil útočník Michlovič a všichni, už jasně viděli míč v brance,bohužel náš útočník nepochopitelně netrefil ani branku. Naštěstí pro nás jsme měli na levé straně zálohy Jakuba Švédy. Ten v 55 minutě pronikl z půlky až do vápna, kde se zbavil obránce a z těžkého úhlu poslal míč pod šibenici 2-1. Hostům se však povedlo opět vyrovnat. Tři minuty po naší brance jsme inkasovali střelou z přímého kopu 2-2. Náš tým toužil tento zápas moc vyhrát a navíc jsme měli Švédu. Ten v 63 minutě vnikl do vápna udělal kličku obránci,ale ten jej dokázal zastavit jen faulem. Hlavní sudí jasně ukázal na značku pokutového kopu. K exekuci vyzval trenér Samek faulovaného Švédu,který měl pevné nervy a míč uklidil k pravé tyči 3-2. O pár minut později nás skvělým zákrokem podržel Kroupa a odvrátil tak vyrovnání. Dvě minuty před koncem zápasu dokonal svůj parádní střelecký koncert Švéda,kdy unikl hostující obraně a s přehledem poslal míč po čtvrté do sítě a zajistil svému týmu první vítězství v této sezóně v poměru 4-2.


Řekli po utkání
Samek Milan trenér
  Po velmi dobrém výkonu v minulém kole jsem čekal jak se klukům povede v tomto zápase. Bylo to z naší strany horší utkání,ale jsem rád že jsme ho dokázali dovést ke třem bodům Velkou zásluhu na tomto vítězství má určitě Švéda který se postaral o všechny naše branky. Navíc jsem rád že si kluci konečně mohli v této sezóně zakřičet vítězný pokřik,vychutnat první vítězství a odpoutat se z posledního místa.  


 

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři