logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Mor. Krumlov B - IE Znojmo žáci 3-3

12. kolo

Mor. Krumlov B - IE Znojmo 3-3 (2-1)

Gól - Michlovič, Vystavěl, Chlubna,

Sestava
Kroupa (9) - Doubek J. (9) - Zálešák (8), Pospíchal (8), Pfaifer (8), - Raška (8), Baláž (8), Doleček (9), Švéda (9),- Michlovič (8), Novák (8),
Střídání Rehberger T. (8), Chlubna (8), Vystavěl (8), Moravec (8),

Ve druhém jarním kole jsme zajížděli na hřiště Polanky, kde hraje svá utkání B tým Krumlova. Domácí byli před utkáním jasnými favority (4 místo). Na vedoucí Dobšice ztráceli 4 body. Naši okupují poslední místo s jedním bodem. Na podzim nás M. Krumlov na našem hřišti rozdrtil jednoznačně 10-0. V úvodu utkání to vypadalo opět na gólové hody. Hned v páté minutě prohráváme po průniku domácího útočníka Houdka 1-0. Domácí jsou velmi nebezpeční a je vidět že řada z nich pravidelně nastupuje v krajské soutěži žáků svého áčka.V 15 minutě je to už o dvě branky. Přesto naši chtějí hrát, daří se jim kombinace a máme i šance. Ve 25 minutě snižujeme po vybojovaném míči Raškou a Vystavělem postupuje Michlovič sám na gólmana a stav je 2-1. Domácí mají taktéž vyložené šance, ovšem Kroupa v naší brance je vynikající a jen díky němu je poločasový výsledek 2-1.
Ve druhé půli hrajeme od začátku velmi bojovně. V 41 minutě uniká po křídle agilně hrající Švéda, centruje do vápna. Míč se dostává k osamocenému Vystavělovi a nejmenší hráč na hřišti pohotovou střelou k tyči vyrovnává na 2-2. Je to jeho první branka v našem týmu. Radost celého týmu je obrovská. Další výbuch radosti máme o pět minut později. Michlovič z levé strany vniká do vápna jeho střelu gólman domácích neudrží a Chlubna pohotově posílá náš tým do vedení 2-3. Naši hráči hrají na doraz s enormním nasazením. Domácí jsou nervóznější přesto mají další dvě šance, ale Kroupa je vždy na místě. V 66 minutě se domácím podařilo vyrovnat střelou z dálky na konečných 3-3.

Řekli po utkání
Samek Milan trenér
Dnes zahráli kluci výborně a jsem velmi nadšen jejich výkonem. Byl to určitě nejlepší zápas této sezóny. Těsně před koncem jsme dokonce sahali po třech bodech což bylo neskutečné. Byla radost sledovat jak na hřišti tak na střídačce jak moc chceme uspět a to, že jsme odvezli bod je super, protože jsme se snad konečně odpoutali z posledního místa tabulky. Dalším překvapení nás čekalo po utkání v kabině, kde nás přišel za perfektní výkon pochválit dokonce i trenér domácího týmu.


 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři