1.kolo IE Znojmo - Moravský Krumlov 2-1 (1-1)

ie-mk-02092010Góly - Procházka 2x,

Ve středu 1.9.2010 jsme přivítali na našem hřišti družstvo z nedalekého Moravského Krumlova.

Mužstva nastoupila v těchto sestavách:

IE Znojmo - Polášek - Kalina, Veselý, Šťáva, Tkadlec - Rolník, Šťáva, Adámek(85' Švejdík), Ostrý - Mařík(63' Vašíček), Procházka(89' Černý)

Mor. Krumlov - Bogner - Klodner, Horák, Hlučil, Vošmera - Široký, Zelníček, Staněk, Kraus(64' Březina) - Anders(75' Kleibl), Vystrčil(80' Laml)

V 8.min. po centru Rolníka vystřelil Ostrý, ale střela mířila do náruče Bognera.
V 11.min. vystihl rozehrávku hostů Adámek, z 20 m tvrdě vystřelil těsně vedle brány.
Hosté se dostali k ohrožení naší brány až v 17.min., kdy se dostali k zahrávání přímého kopu, my jsme ale získali míč, přešli jsme do rychlého protiútoku, když míč putoval po ose Adámek - Rolník - Procházka a posledně jmenovaný nás rychlou střelou poslal do vedení - 1:0.
Bohužel hned z další akce propadla naše obrana a Vystrčil vyrovnal na 1:1.
V 31.min. nacentroval Rolník do vápna, gólman vyboxoval ke Kubošnému, ten bohužel vystřelil vysoko nad.
V 38.min. zakončoval po rohu z malého vápna Veselý hlavou nad.
Na konci prvního poločasu se mohli hosté dostat do vedení, když po jejich rohu vyhlavičkoval Kalina míč z prázdné brány.
Do druhého poločasu jsme nastoupili nekoncentrovaně a v 48.min. po obrovské chybě Kaliny, hostující hráč nepochopitelně netrefil prázdnou bránu....naštěstí pro nás. My jsme na toto odpověděli, tak jak se má. V 52.min. se dostáváme do vedení 2:1, když po rohu střílí Procházka svůj druhý gól v zápase.
V 64.min. míří Rolníkův přímý kop těsně nad Bognerovu bránu. Z další akce prodloužil Vašíček míč za obranu na Procházku, ten bohužel míč nezpracoval.
V 80.min. hostující obrana zapomněla na Procházku, který hlavou přehazoval Bognera, míč bohužel přeletěl i hostující branku.
V 84.min. jsme se dostali do brejku 2 na 1, ale Procházka volnému Vašíčkovi nenahrál, rozhodl se z úhlu vystřelit, ale střela mířila přímo do náruče Bognera.
V 90.min. naposled foukl do píšťalky rozhodčí Holík a my jsme podruhé doma zvítězili.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava, trenér IE Znojmo - Po sobotní vysoké prohře, která byla zdrcující, jsem měl z dnešního zápasu obavy, ale naštěstí byly plané. Mužstvo se z prohry otřepalo a podalo kvalitní a zodpovědný výkon. Dens to byl sice více boj, ale o to více mě těší, že to mužstvo dokázalo zvládnout a zvítězit.