Góly -17' 1:0 Tonev, 39' 2:0 Hudec, 60' 2:1 Rolník,73' 3:1 Tkadlec vlastní

V sobotu 25.9. jsme zajížděli na hřiště Bohunic.

Do utkání nastoupily tyto sestavy:

BOHUNICE - Velan - Masařík(89' Hrazdíra), Vjater, Hanousek, Frank - Navrátil(86' Konečný), Beneš, Hudec, Tonev - Krejčí(70' Stehlík), Bombicz

IE ZNOJMO - Polášek - Kalina(84' Černý), Kubošný, Veselý, Tkadlec(74' Švejdík) - Ostrý, Šťáva, Adámek, Rolník - Procházka, Vašíček(46' Kapitán)

Hned ve 3.min. sklepl Procházka míč Adámkovi, bohužel jeho střelu z hranice vápna tečoval obránce, takže míč neměl potřebnou razanci a gólman ho v pohodě chytil.
V 7.min. zahrávali domácí přímý kop, míč Polášek vyrazil jen před sebe a od domácího útočníka odražený míč jen těsně minul naší bránu. V 17.min. špatně vyráží Polášek míč, který se naštěstí "motal" domácím hráčům mezi nohama až se nám podařilo ho dostat z našeho pokutového území, ale jen na chvíli, protože hned domácí zaútočili po lajně, když domácí záložník utekl Vašíčkovi a jeho přihrávku zužitkoval neobsazený Tonev ve vedoucí gól - 1:0.
V 22.min. se dostal ke střela z 20m Ostrý, ale byla nepřesná a domácí branku neohrozila.
V 28.min. jsme už mohli prohrávat o dva góly, Bombicz utekl obraně a jeho strřílený centr našel Krejčího, který naštěstí trefil jen tyč naší brány. V 35.min. po domácím rohu osamocený hráč hlavičkuje z malého vápna nad.
V 38.min. se dostal za naši obranu Hudec, jeho zakončení vyráží špičkou kopačky Polášek těsně mimo naší brány.
O minutu později už ale domácí udeřili, když Hudec z přímého kopu zvyšuje na 2:0.
V 42.min. nás oslabuje Ostrý, když dostává "hloupou" ČK.
V poslední minutě první půle jsme promarnili obrovskou příležitost na snížení stavu, ale po centru Adámka vychytal samotného Rolníka domácí brankář.
Do druhé půle jsme vstoupili s tím, že se pokusíme něco s výsledkem udělat i přes oslabení o jednoho hráče. A herně jsme měli opravdu navrch, jen díky naší nepřesnosti se nám nepodařilo vyrovnat. V 48.min. našel Šťáva úplně volného Kubošného, který bohužel z 15m netrefil bránu. Hned z dalšího útoku se prosadil Kapitán přes obránce, ale opět střela netrefila domácí bránu. V 51.min. se po rohu domácí dostávají k nebezpečné hlavičce, ale Polášek byl připraven. V 54.min. prostrčil Kubošný míč mezi obránce na Kapitána, bohužel opět jeho střela netrefila domácí bránu. Byli jsme hodně aktivní a po zásluze jsme byli v 61.min. odměněni, když z přímého kopu snížil Rolník - 2:1. Bohužel v 73.min. si dal nešťastně vlastní gól Tkadlec - 3:1. Tento gól nás definitivně srazil a už jsme zápas dohráli.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava, trenér IE Znojmo - Do utkání jsme vstoupili dobře. Myslím si, že jsme první čtvrthodinu domácí překvapili aktivní hrou. Bohužel jsme inkasovali gól a od té doby  se zápas změnil. Domácí nás začali přehrávat jednoduchou, účelnou hrou a později dali krásný gól z trestňáku. Chvíli potom jsme si navíc nechali dát z vyhecovanosti úplně zbytečnou červenou kartu. Druhou půli jsme začali dobře, bohužel po snížení na 2:1,kdy jsme byli aktivní, jsme si dali vlastní gól. To rozhodlo.
Do soutěže jsme vstupovali s cílem hrát pěkný fotbal, který by bavil kluky a lidi. To se nám zatím daří. Myslím si, že i tady v Bohunicích jsme nepředvedli špatný výkon. Hráči ale musí být více agresivní ve hře a méně v mluvení.

L. Kučerňák, trenér Bohunic - Po první desetiminutovce, kdy na nás hosté vlítli, byli agresivní a rychlí, jsme zahráli nejlepší poločas podzimu. Dva góly jsme dali a ještě minimálně 3 velké šance jsme si vytvořili. Druhý poločas to ale bylo trápení, to vyloučení hostujícího hráče pro nás nebylo výhodou. Žádné přihrávky, vše bylo pomalé, přestali jsme běhat. Vlastní gól soupeře nám opravdu pomohl, takže jsme zápas nakonec dohráli v poklidu. Jinak bychom se asi třepali až do konce.