21.kolo IE Znojmo A - Velká n/ Veličkou 4-2

IE Znojmo - FC Kordárna Velká nad Veličkou 4:2 (3:2)

Branky: 6' Rolník, 12' Kalina, 33' Procházka, 68' Vašíček - 10', 27' Kohút Petr

Napsali na Jmfotbal

Sestavy:
IE Znojmo : Vítámvás - Kalina, Veselý, Tkadlec(84' Samek M.) - Rolník, Šťáva, Adámek, Ostrý - Černý( 67' Kapitán), Procházka(78' Zach), Vašíček.

FC Kordárna : Sládeček - Šácha, Valášek, Machálek, Horák - Macko Luboš, Macko Dušan, Mota Lemons(65' Koželuha) - Pravda, Kohút P.

Začátek zápasu nám vyšel a v 5.min. jsme se ujali vedení, když Šťáva našel krásnou ulicí rozběhnutého Rolníka, který křížnou střelou nedal gólmanovi šanci - 1:0. Vzápětí se dostal do velké šance Procházka, ale z malého vápna vysoko přestřelil. V 10.min. si vybral slabší chvilku Vítámvás, když mu nevyšla klička hostujícímu útočníkovi a hostům daroval vyrovnávací gól - 1:1.
Ale o dvě minuty později jsme opět strhli vedení na svou stranu, když Kalinův střílený centr z 35m k údivu hostujícího gólmana prošel až do brankové sítě - 2:1.
Za zmínku stojí oslava vstřelení gólu, když z poloviny hřiště běžel sprintem ke svému početnému fanclubu -" trenéři domácího týmu se shodli, že takovou rychlost u něho ještě neviděli".
V 16.min. jsme se dostali do brejku 3 na 2, bohužel Vašíčkova přihrávka byla nepřesná.
Běžela 27.min. a hosté po ojedinělé akci na naši polovině a centru ze strany, vyrovnávají díky přesné hlavičce Kohúta - 2:2.
Opět jsme dokázali na toto vyrovnání rychle zareagovat a v 33.min. si na Ostrého centr naskočil mezi 3 hostující obránce Procházka a hlavou nás posílá do vedení - 3:2. O pět minut později Ostrý přihrál Vašíčkovi a ten tváří v tvář Sládečkovi nebyl ani nadvakrát úspěšný.
Ve druhé půli jsme pokračovali ve vytváření brankových příležitostí, ale zároveň i v jejich zahazování. V 52.min. vyskočil nejvýše na Kalinův přímý kop Vašíček, ale bránu netrefil. Za chvíli se po rohu hostů dostáváme do rychlého brejku, ale ani Rolník bránu netrefil. Do třetice všeho dobrého v našem případě neplatilo, protože hned o minutu později dostal Adámek v šestnácce hostů krásně "nabito", ale zakončil velmi nepřesnou střelou. V 62.min. se mohlo měnit skóre na obou stranách, nejprve Procházka našel Tkadlece, který udělal kličku gólmanovi, byl faulován, ale k jeho cti se snažil akci dohrát, ale už byl faulem tak rozhozený, že se dostal do velkého úhlu a trefil jen boční síť - tuto snahu dohrát akci ocenil i hostující gólman. Z protiútoku se po sérii přihrávek dostal do zakončení hostující Macko, ale Vítámvás nás skvělým zákrokem podržel. V 68.min. jsme se konečně dočkali, když střídající Kapitán připravil tutovku Vašíčkovi a ten se už nemýlil - 4:2.
Vzápětí se dostal do samostatného úniku Procházka,  ale hostující gólman skvěle chytil.
V 74.min. se zase osmělili hosté, centr ze strany vytáhl konečky prstů Vítámvás před dobíhajícím útočníkem na rohový kop.
My jsme dál pokračovali v zahazování šancí, ale v 82' neproměnil Kapitán, v 84' připravil Vašíček s Kapitánem tutovku pro Zacha, v 88' se prodral Kapitán přes obránce, ale zakončil bohužel přímo do náruče Sládečka. Vrcholem našeho neproměňování byla poslední minuta, kdy hostující obraně nevyšla ofsajdová past a 5!!!! našich hráčů běželo na samotného gólmana, bohužel Zach neuvěřitelně nedokázal přihrát a utkání tak skončilo 4:2.

T. Pěnkava - Do utkání jsme vstoupili dobře, vytvářeli jsme si brankové příležitosti a soupeře přehrávali. Bohužel jsme soupeři darovali 2 branky vlastní nezodpovědností a utkání mu dovolili zdramatizovat. V druhé půli už byl výkon zodpovědnější, ale naopak jsme dokázali neproměnit i ty nejvyloženější šance.