23. kolo IE Znojmo A - Bohunice 1-1 (0:1)

Branky: 70. Černý - 37. Bombicz
Diváků: 100

IE Znojmo: Vítámvás - Kalina(90. Zach), Veselý, Tkadlec, Procházka, Černý (73. Samek),Adámek, Šťáva, Ostrý, Vašíček (68. Mařík), Kapitán

Bohunice: Cífka - Konečný, Vjater, Hanousek, Frank, Stehlík, Beneš, Tonev, Hrazdíra, Bombicz, Krejčí (81. Navrátil)

Utkání se hrálo za silného deště, dokonce musel rozhodčí po půlhodině hry zápas na deset minut přerušit kvůli velké bouřce a přesto viděli diváci vynikající utkání za přispění obou mužstev.
Hned ve 3.min. jsme se dostali do velké šance, když hostující obránce podskočil míč a Kapitán poslal do šance Vašíčka, který zakončil nepřesně a bránu netrefil. V 6.min. potáhl míč po straně Ostrý, přihrál pod sebe Černému na jehož střílený centr jen těsně nedosáhli naši dobíhající útočníci. V 17.min. si vyměnili míč Kapitán a Procházka, bohužel i prvně jmenovanému chyběl kousíček k tomu, aby míč doklepl do prázdné brány.
V 26.min. zahrozili poprvé hosté a to hned pořádně, Vítámvás podběhl centr ze strany, ale osamocený útočník před prázdnou bránou byl tak překvapený, že se k němu míč dostal, že bránu netrefil.
V 30.min. Kapitán vybojoval míč, přihrál Ostrému, který hned sklepl nabíhajícímu Šťávovi a ten ve vyložené šanci trefil brankáře.
Za tuto neproměněnou šanci jsme byli potrestáni v 37.min., kdy se Tonev ve vápně zbavil kličkou Adámka, jeho střelu ještě vykopl z prázdné brány Kalina, ale bohužel je k Bombiczovi, pro kterého už nebyl problém do prázdné brány zakončit - 0:1.
Ve 47.min. se k odraženému míči u našeho pokutového území dostali hosté, naštěstí krásná střela z 20m jen těsně minula tyče naší brány.
V 58.min. hosté zahrozili rychlou akcí zakončenou tvrdou střelou z 18m, ale Vítámvás byl připravený a míč vyrazil do bezpečí. Z protiútoku zacentroval za obranu Procházka, na míč si naběhl Ostrý, ale přestřelil. V 65.min. jsme vytvořili velký závar v hostujícím vápně, ale všechny naše střely zblokovali obětaví obránci, kteří míč vůbec nepropustili ke svému brankáři. Zaslouženého vyrovnání jsme dočkali v 70.min., když se Ostrý pěkně uvolnil ve vápně a přihrál Černému, který propálil míč do hostující sítě - 1:1.
Hnali jsme se za vedoucím gólem, chtěli jsme strhnout vítězství na svou stranu, ale několik slibně rozvíjejících se přečíslení jsme nedotáhli do konce vinou špatné finální přihrávky, naopak jsme ještě mohli prohrát, když se v 84.min. po tečované střele dostal náhodně míč k volnému hráči hostů a jeho křížná střela minula naši bránu o milimetry.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava - Dnes bylo vidět, že hrajeme proti vedoucímu mužstvu tabulky, ale zrovna tak bylo vidět, že ani my nejsme o nic horší. Myslím si, že dnešní utkání bylo velmi kvalitní a body se dělily po právu.