logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

22.kolo Rájec Jestřebí - IE Znojmo A 2-0

Rájec Jestřebí - IE Znojmo A   2-0 (1-0)

Branky: 34' Opletal, 90' Hrůza

MKZ Rájec-Jestřebí: Němeček - Keller, Holý, Macík, Hrůza - Herman, Opletal, Sedlák(89' Blatný), Navrátil(79' Geschvantner) - Ostrý, Cabadaj

IE Znojmo: Vítámvás - Kalina(76' Logr), Veselý, Tkadlec - Ostrý, Šťáva, Černý(79' Pavelka), Adámek - Vašíček, Kapitán, Procházka

Už při předzápasovém rozvičení začala bouřka a tak se celý první poločas odehrál za silného deště, v jednu chvíli se ocitli hráči i pod palbou krup.
Hned ve 4.min. zahrozili hosté tvrdou střelou z 20m, naštěstí mířila přímo doprostřed brány.
V 6.min. naprosto zbytečně fauloval Tkadlec, naštěstí přímý kop zahráli domácí velmi nepřesně.
My jsme se dostali ke střele v 8.min., ale Adámkův přímý kop zblokovala obranná hráz domácích.
I přes to, že byl terén díky prudkému dešti těžký, tak jsme pokračovali v naivní obranné hře a po další chybě tentokráte Kaliny, domácí zahodili tutovku, když střelu do odkryté brány zblokoval na poslední chvíli Tkadlec.
V 15.min. jsme se dostali do rychlého protiútoku, Vašíček krásně poslal mezi obranu Kapitána, ten se kličkou zbavil obránce, bohužel jeho přihrávka byla nepřesná. V 21.min. se domácí útočník Ostrý odpoutal ve vápně od Tkadlece, vystřelil však nepřesně. V 28.min. opět naši obránci riskují ve vápně, přichází velká šance domácích, naštěstí Vítámvás střelu vyráží. V 34.min. při našem rychlém protiútoku ztrácíme míč, domácí ho rychle přenáší na naši polovinu, přichází centr na zadní tyč, kde Opletal krásně trefuje a posílá domácí do vedení - 1:0.
Do konce poločasu jsme domácí zatlačili, bohužel jsme si nevytvořili žádnou šanci ke vstřelení gólu.
V druhé půli jsme byli aktivnější, ale domácí obrana fungovala perfektně a všechny naše snahy včas přerušovala a nepouštěla nás do žádných šancí, naopak se soustředili na rychlé protiútoky, kterými nás neustále zlobily. V 54.min. po centru ze strany, zakončují domácí vysoko nad naši bránu.
Domácí měli hru postavenou na nákopech na vysoké a šikovné útočníky, kteří dobře sklepávali míče a po jednom takovém sklepnutí v 58.min. zakončují tvrdou střelou mimo tyče naší brány. Nám v tomto zápase chyběla velmi přesná finální přihrávka a proto, když už jsme se dostali do slibné situace, tak jsme nebyli schopni si přihrát a zakončit, jako v případě Vašíčka a Procházky, kteří se krásně odpoutali od svých hlídačů, ale místo přihrávek do gólové šance trefují vždy obránce nebo po pěkné akci Černého s Ostrým, druhý jmenovaný ač nikým neatakován zbrkle střílí, navíc velmi nepřesně.
V 70.min. jsme ještě měli štěstí, když domácí Ostrý prošel z vlastní poloviny celou naší obranou, ale tváří v tvář Vítámvásovi nebyl úspěšný.
V poslední minutě jsme zahrávali rohový kop, do vápna se natlačili všichni naši hráči včetně brankáře, ale domácí získali míč, který z rychlého protiútoku zakončili do prázdné brány, střelcem byl Hrůza a stanovil tak konečný výsledek zápasu na 2:0.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava - Tentokrát se nám zápas nevydařil, tak jak bychom si představovali. Jak jsme měli v jiných zápasech spoustu brankových příležitostí, tak v tomto utkání nás domácí do žádné nepustili. Herně bylo utkání vyrovnané, se spoustou nepřesností a když nepočítám gól do prázdné brány v nastaveném čase, tak domácí byli o ten jeden gól lepší.


Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři