logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

5.kolo IE Znojmo B - Hrádek 2-1

IE Znojmo B - Hrádek  2-1   (2-0)

Gól - Samek Jan, Vašíček,

Video ze zápasu

neděli dopoledne jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo Hrádku.

Nastoupili jsme v sestavě:

Klaška - Doválel, Petrla, Pavelka, Švejdík(73' Mossmer) - Samek J.(78' Hagenhofer), Bálka, Samek M., Pojer Miloš(67' Pojer Michal) - Vašíček, Meister

Ve 2.min. se dostal odražený míč po rohovém kopu k Vašíčkovi, ten ho vrátil zpátky do vápna, kde se důrazem dostal k míči Pojer Miloš, ale hlavou mířil vedle hostující brány.

V 5.min. vystihl rozehrávku obránců Vašíček a dělovkou z 18m rozezvučel břevno hostující brány. V 9.min. se postavil k rozehrávání přímého kopu Vašíček, jeho střelu vykopl z prázdné brány obránce. Běží 13.min. a my jsme se dostali do zaslouženého vedení, střela Švejdíka z přímého kopu vypadla gólmanovi z rukou a pro dobíhajícího Honzy Samka už nebyl problém dorazit míč do prázdné brány - 1:0.

V 17.min. se předvedli rychlou kombinaci v jejímž závěru se Meister zbavil kličkou obránce, bohužel se jeho střela nevešla mezi tyče hostující brány.

V 27.min. se rozezvučelo břevno podruhé, tentokrát po střele Milana Samka.

Po půlhodině hry se k ohrožení naší brány dostávají i hosté, ale obě dvě tvrdé střely z hranice šestnáctky vyráží "nový objev oblekovického fotbalu" Klaška na rohový kop, hlavně při té druhé střele předvedl exkluzivní robinzonádu. Odpověděli jsme v 38.min. zvýšením našeho vedení, když Vašíček důrazným napadáním sebral obránci míč a prostřelil gólmana - 2:0.

V 43.min. mohlo být sníženo, po rohu se dostal míč k volnému hráči uprostřed pokutového území, naštěstí obětavým skluzem zmařil tuto šanci Milan Samek.

Hned na začátku druhé půle donutil M.Samek k výbornému zákroku brankáře hostů, když jeho střelu vyráží konečky prstů na rohový kop.

V 49.min. se po centru Vašíčka dostává k nebezpečné hlavičce Meister, ale trefuje před ním stojícího obránce.

V 54.min. vyráží Klaška nebezpečnou střelu hostů na rohový kop. Vzápětí se po centru z boku dostává do zakončení hostující útočník, naštěstí mířil vedle.

V 64.min. přistrčil míč M. Samek nabíhajícímu Bálkovi, který vysoko přestřelil.

V 73.min. neuvěřitelně netrefil Pavelka bránu z malého vápna. O chvíli později předvádíme krásnou akci na jeden dotek, když míč putoval po ose Vašíček - M. Samek - Mossmer, který sám před gólmanem vysoko přestřelil. O minutu později zahozujeme třetí tutovku během 5 minut, tentokrát Vašíček trefuje gólmana.

V 86.min. se do obrovské šance dostal Hagenhofer, ale hostující gólman předvedl superzákrok.

V 90.min. uzavřel skóre zápasu krásnou střelou z 16m Holčapek - 2:1.


Řekli po utkání:

J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Zaslouženě jsme vyhráli, byli jsme lepším týmem. Mrzí mě jen, že jsme málo produktivní na to, kolik si šancí vytvoříme. Do utkání jsme nastoupili úplně s jiným přístupem a odhodláním než v minulém kole a bylo to hodně na hřišti vidět. Věřím, že si to kluci uvědomí a budou takto pokračovat.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři