Ve 4.kole OP jsme zajížděli v neděli 5.9. k soupeři do Hostěradic.

Nastoupili jsme v sestavě:
Polášek - Logr, Petrla, Mossmer, Doválel - Samek J., Bálka(86' Hagenhofer), Samek M., Vyorálek(66' Kubále) - Černý, Meister(56' Pojer Miloš).

Hrál se útočný fotbal, plný pěkných akcí, který se musel divákům líbit.
V 7.min. přihrál Samek M. pod sebe Vyorálkovi, který ze 17m krásně vystřelil, ale domácí gólman vystřihl v tomto zápase jeden z mnoha super zákroků.
Vzápětí si oba výše jmenovaní role vyměnili, jen s tím rozdílem, že střela Samka M. byla obráncem tečována těsně mimo tyče domácí brány.
V 11.min. přišla velká chyba naší obrany, Petrlovi utekl domácí útočník, naštěstí jeho samostatný únik vyřešil Polášek.
V 16.min. po rohu hlavičkuje Meister nad. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a po centru ze strany sám neobsazený domácí útočník míří hlavou vedle.
V 24.min. si vyměnili Samek s Černým míč, přišla přihrávka Mossmerovi, ale bohužel jeho střela ze šestnáctky mířila nad. Za chvíli centr Samka a Meister v dobré pozici hlavičkuje do gólmana.
28.min. přišla velká chyba Vyorálka a domácí svůj rychlý kontr zakončili gólem - 1:0 pro domácí.
Tento gól s námi otřásl a ve 30.min. po nedůrazu ve vápně, kde jsme si dávali nesmyslně přednost prohráváme 2:0.
O minutu později mohl napravit svou chybu Vyorálek, ale v obrovské šanci přestřelil.
36.min. a centr Mossmera za obranu k volnému Doválelovi, ten bohužel trefil přímo brankáře.
Ve 40.min. jsme se konečně po mnoha šancích dočkali - Samek M. poslal do brejku Samka J. a ten přihrál nabíhajícímu Bálkovi, který snížil na 2:1.
V poslední minutě první půlky ukázal něco ze svého repertoáru Samek M., když vzal na půlce míč, svůj slalom mezi třemi obránci zakončil ještě kličkou brankáři a do prázdné brány vstřílí vyrovnávací gól - 2:2.
Do druhé půlky jsme nastoupili mnohem aktivněji, domácím už jsme nenechali tolik prostoru a tak jsme je přehrávali.
V 50.min. se do výborné pozice dostal Samek M., bohužel místo zakončení volil kličku, která mu nevyšla. V 59. min. poslal Černý míč Vyorálkovi, který nabízenou šanci zakončil velmi slabě. Přišla 68.min. a Mossmer z malého vápna neuvěřitelně hlavou přestřeluje domácí prázdnou bránu.
Domácí se ke slovu dostali v 75.min., kdy zahrávali 4 rohové kopy za sebe, ale bez výrazného efektu.
V 81.min. vypustil krásnou střelu z dálky Logr....těsně vedle.
V 82.min. přišla nevysvětlitelná chyba obrany, domácí útočník šel od půlky sám a s přehledem proměnil - 3:2.
V závěru šance Pojera Miloše a Samka M. likviduje domácí brankář. My po další chybě inkasujeme ještě v 90.min. gól, kterým domácí zvítězili 4:2.

J. Ludvík, trenér IE Znojmo - O výsledku zápasu rozhodla hlavně naše trapná hra v prvním poločase, kdy jsme neproměňovali šance a svou naivitou jsme umožnili domácím vstřelit dva góly. Do poločasu jsme vyrovnali a v druhé půlce se výrazně zlepšilo nasazení mužstva, ale nedůslednost v koncovce a hloupá chyba v obraně zapříčinila vítězství domácích. Domácí hráči nám jasně ukázali, jakým způsobem se bojuje o body. Nasazení a bojovnost, co jsme předváděli my v prvním poločase by nestačilo ani na 4.třídu.