11.kolo Jezeřany-Maršovice - IE Znojmo B 0-3

Jezeřany-Maršovice - IE Znojmo B 0-3 (0-2)

Gól - Ostrý Tibor 2x, Vyorálek,

V neděli 24.10. jsme zajížděli na hřiště druhého postupujícího do OP  - do Jezeřan.

Nastoupili jsme v sestavě:

Polášek - Kalina(67' Hagenhofer), Pavelka, Petrla, Doválel - Bálka, Ostrý(60' Samek J.), Samek M., Pojer Michal - Meister, Vyorálek(75' Zika)

Domácí začali utkání velmi aktivně a v prvních 20 minutách nám několikrát zavařili, hlavně hlavička domácího útočníka z 10.min. byla velmi nebezpečná, ale Polášek byl pozorný a podržel nás. Odpověděli jsme nejlepším možným způsobem, Ostrý se ocitl sám před brankářem, první střelu sice gólman vyrazil, ale bohužel pro něj opět k Ostrému, který se už podruhé nemýlil - 0:1.
V 30.min. se předvedli rychlý brejk, Vyorálek přes celou šířku hřiště našel Ostrého, který zkušeně svou šanci proměnil a poslal nás do dvoubrankového poločasového vedení - 0:2.
Ve druhé půli domácí začali více nakopávat a tlačit se do vyrovnání, ale my jsme je do žádné šance nepustili, navíc jsme neustále hrozili rychlými protiútoky.
Prosadili jsme se ale až v 74.min., když poslal Samek M. mezi obránce míč na rozběhnutého Vyorálka, který své sólo zakončil kličkou brankáři a poslal míč do prázdné brány - 0:3.

J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Až na prvních 20 minut jsme s výkonem spokojen. Do začátku zápasu jsme opět nastoupili "profesorsky" a koledovali jsme si o gól. Po první brance jsme se vzpamatovali a zaslouženě vyhráli. Hra nebyla moc pohledná, nedařila se nám přihrávka, ale tentokrát jsme přidali i hodně bojovnosti, což rozhodlo. Škoda jen neproměněných šancí