7.kolo Dohrávka/ IE Znojmo B - Božice 3-1

IE Znojmo B - Božice 3-1 (1-0)

Gól - Poláček 2x, Mossmer,

Ve čtvrtek 28.10.2010 jsme v dohrávce OP přivítali na domácím hřišti Božice.

Nastoupili jsme v sestavě:

Polášek - Logr, Pavelka, Petrla, Pojer Michal - Hagenhofer(60' Mossmer), Bálka, Samek M., Samek J. - Poláček(79' Soukup), Meister(87' Šperl)

Ve 24.min. vybojoval Pojer míč, nahrál Meisterovi, který se kličkou zbavil obránce a postupoval na brankáře, místo zakončení nahrál před prázdnou bránu Poláčkovi a vedeme 1:0.
V 53.min. předvedl důraz ve vápně opět Poláček a zvýšil z bezprostřední blízkosti na 2:0.
V 69.min. jsme doslova darovali hostům gól, když po obrovské chybě obrany Kudlička snižoval na 2:1.
V 87.min. stanovil konečný výsledek zápasu Mossmer, když si naběhl na přímý kop Bálky a nekompromisně vstřelil náš třetí gól.

Řekli po utkání:
J. Ludvík, trenér IE Znojmo - V celém zápase jsme promarnili neuvěřitelné množství šancí, které jsme si vytvořili po pěkných akcích. Naše špatná koncovka nás mohla velmi mrzet v závěru zápasu, když hostující Jandásek za stavu 2:1 po podklouznutí našich dvou hráčů trefil před prázdnou brankou pouze tyč. Je to zasloužené vítězství, ale zbytečně jsme o něm rozhodli až v závěru.