IE Znojmo B - Blížkovice 1-3 (0-1)

Gól - Samek M.,

Utkání se hrálo na umělé trávě v Jevišovicích

Polášek- Bulín, Doválel, Pavelka, Lógr- Pojer Miloš,Samek, Poláček, Pojer Michal,(55 Hauerland)- Meister (68 Petrla),Zach

Našim se nepovedl vstup do utkání a už v 5 minutě jsme inkasovali po špatném odkopu Poláška. V dalších 15 minutách byla naše hra hodně křečovitá. Naopak posledních 25 minut jsme byli hodně aktivní  a vytvořili jsme si několik slibných šancí na vyrovnání, ale štěstí a důraz v koncovce jsme bohužel neměli.

Vstup do druhé půle nám také nevyšel. Hned ve druhé minutě jsme zbytečně faulovali u postraní čáry a z následného centru  inkasovali hlavou  druhý gól 0-2. Do zápasu nás ještě vrátil v 58 minutě gól Samka z  přímého kopu 1-2. Na vyrovnání jsme si však nevytvořili do konce zápasu potřebnou šanci  ikdyž jsme v poli zůstali aktivnější  než  soupeř.  Ten dokázal ještě v 80 minutě přidat další gól z pokutového kopu  a udělil nám lekci z produktivity.