15.kolo Mor.Krumlov B - IE Znojmo B 5-3

V neděli 3.4. zajíždělo naše "béčko" k utkání do Moravského Krumlova.

Moravský Krumlov B - IE Znojmo B 5:3 (2:0)

Branky: 5' z p.k., 36', 80' Staněk V., 53' Doubek R., 76' Caha - 52' Kubošný, 60' Samek, 70' Zach.

Sestava IE Znojmo B - Vítámvás - Pavelka(79' Mossmer), Bulín, Kubošný, Tkadlec - Pojer Miloš(60' Hauerland),Šťáva, Samek M., Doválel(68' Meister) -
Zach, Poláček.

Hned ve 3.min. připravil tutovku pro Poláčka přihrávkou Samek, ale bohužel z malého vápna vysoko přestřelil. Z protiútoku nás hned za naši šanci potrestali domácí, když po faulu Bulína kopali penaltu - 1:0.
V 10.min. Zachovu dělovku vytáhl domácí gólman na rohový kop.
V 24.min. Samek z hranice šestnáctky jen těsně minul bránu a vzápětí Kubošného dělovku z 20m vytáhl gólman mimo tyče své brány. Domácí udeřili opět z ojedinělého brejku, když si za naši obranu zaběhl domácí útočník, Vítámvás ho sice vytlačil ze střelecké pozice, ale podařilo se mu přihrát před prázdnou bránu dobíhajícímu Staňkovi - 2:0.
V 47.min. poslal Kubošný do šance Samka, ale ten opět mířil vedle. Dočkali jsme se konečně v 52.min., když Samkův přímý kop, vyrazil gólman na tyč a pro dobíhajícího Kubošného nebyl problém dorazit míč do prázdné brány - 2:1.
Bohužel hned o minutu později po přímém kopu dostáváme gól hlavou  - 3:1.
Ale pořád jsme byli lepším týmem, nevzdali jsme to a v 60.min. snižujeme Samkem na - 3:2.
Běží 65.min. a obrovskou šanci zahazuje Doválel, ale v 70.min. je vyrovnáno, Samkovu střelu doráží Zach  - 3:3.
Bohužel v 75.min. zahazuje velkou šanci Meister a domácí z protiútoku, když se objevili snad teprve potřetí na naší polovině v druhé půlce, střílí svůj čtvrtý gól, když Caha z 30m překvapil Vítámváse.
Na další vyrovnání už jsme síly nenašli a dostáváme ještě v 80.min. další gól - 5:3.

Řekli po utkání:
J. Ludvík - Utkání se mi hodnotí velmi těžko, dáme venku 3 góly, vytvoříme si spoustu dalších šancí, ale stejně prohrajeme. Zklamali jsme ve hře dozadu, hlavně v zodpovědnosti, toto se nám nemůže stávat. Minimálně bod jsme si zasloužili, ale bohužel domácí nám dali těžkou lekci z produktivity.