18.kolo IE Znojmo B - Hostěradice 3-2

IE Znojmo B - Hostěradice 3-2 (1-2)

Branky: 9' Mossmer z pen., 48' Mařík, 65' Pojer Michal - 32', 43' Procházka Tomáš

IE B: Polášek - Pavelka, Kubošný, Bulín(46' Meister), Logr - Pojer Miloš(57' Soukup), Mossmer, Samek M., Doválel(43' Pojer Michal) - Poláček, Mařík

Situace v  OP je tak zamotaná, že i třetí tým tabulky hraje o záchranu, takže v každém zápase se hraje opravdu o hodně.
Začátek zápasu nám vyšel, ve 3.min. se dostal do šance Pojer Miloš, bohužel se jí zalekl a místo střely volil přihrávku, navíc nepřesnou.
V 8.min. našel Samek ve vápně Maříka, ten dal pod sebe Doválelovi, který velkou šanci neproměnil.
Vzápětí je pískán pokutový kop v náš prospěch a Mossmer nás posílá do vedení - 1:0.
V 16.min. jde od půlky sám Poláček, přehazuje gólmana, bohužel míč míří od země do břevna a hostující obránce uklízí míč do bezpečné vzdálenosti od své brány.
V 27.min. zahrávají hosté rohový kop, dostali se k odraženému míči, naštěstí střela z hranice vápna míří těsně vedle. Nás dostatečně nevarovala lehkovážnost v rozehrávce u naší brány a poté co nebylo potrestáno dvojí chybné rozehrání Kubošného, tak vytváří další chybu Mossmer a je potrestána - 1:1. My jsme mohli odpovědět v 39.min. , když se po přihrávce Maříka ocitá v obrovské šanci Samek, ale trefuje břevno. Naši další nesmyslnou rozehru opět trestá hostující Procházka a v závěru poločasu otáčí výsledek ve prospěch svého mužstva - 1:2.
Vstup do druhé půle jsme měli parádní, Michal Pojer utekl po lajně, přihrává Samkovi, jehož střelu vykopává z brankové čáry gólman k Maříkovi, který už míč dostal do sítě - 2:2.
V 59.min. prošel rohový kop celým hostujícím vápnem až k volnému Samkovi, ale netrefil bránu. V 65.min. se míč po dalším našem rohovém kopu dostává k Michalovi Pojerovi, který podél gólmana otáčí výsledek zase na naši stranu - 3:2.
V 72.min. se dostáváme do přečíslení 3 na 2, Poláček místo přihrávky volil střelu, bohužel nepřesnou.
Hosté zahrozili v druhé půli jen jednou a to v 75.min., kdy jejich šanci zblokoval v poslední chvíli Mossmer.
My jsme ještě mohli zvýšit vedení v 80.min., když se kličkou ve vápně zbavil Meister obránce, ale ani on nebyl úspěšný.

Řekli po utkání:
J. Ludvík - Z naší strany to dnes nebylo ono, zápas nám herně nevyšel. Začátek jsme měli výborný, bohužel šance jsme neproměnili a hosté nás za to potrestali. Naštěstí jsme výsledek velkou bojovností v druhé půli otočili a zaslouženě vyhráli.