V neděli 17.4. dopoledne zajížděl náš "B" - tým do nedalekých Dobšic.

Dobšice B - IE Znojmo B 0:6(0:3)

Branky: 2',78' Samek M., 52', 53' Pojer Miloš, 20' Rolník, 40' Kubošný.

Sestava IE B: Vítámvás - Pavelka, Kubošný, Bulín(75' Vašíček), Logr - Rolník(56' Pojer Michal), Mossmer, Samek M., Zach - Poláček(46' Doválel), Pojer Miloš.

Naše radost vypukla už v druhé minutě, když zahrával Samek přímý kop a domácí gólman "zaspal" - 0:1.
Domácí odpověděli velkou šancí v 6.min., ale z bezprostřední blízkosti jejich hráč netrefil hlavou bránu. V 9.min. už už zakončoval rychlou akci Poláček do prázdné brány, ale byl zezadu faulován...bohužel Pojer Miloš nařízenou penaltu neproměnil. V 11.min. se ocitl po centru ze strany ve vápně úplně osamocený Samek, ale neproměnil. V 19.min. se po naší rychlé kombinaci ocitl ve vápně opět  Samek, ale dopadlo to stejně jako v předešlé akci.
Ve 20.min. vybojoval důrazný Poláček zdánlivě ztracený míč, posunul ho Rolníkovi, který "posadil na zadek", jak stopera Beňa, tak brankáře a zvýšil naše vedení - 0:2.
Domácí se dostali k ohrožení naší brány až v 24.min., kdy Kredatus z přímého kopu jen těsně minul naší bránu.
V 40.min. vyhrál na půlce hlavičkový souboj Rolník pro Poláčka, ten prokázal skvělé čtení hry a našel výbornou přihrávkou Kubošného, který šel sám na domácího brankáře a k údivu všech se zachoval jako starý útočný mazák a poslal nás do tříbrankového vedení - 0:3.
V poslední minutě první půle předvedl pěknou individuální akci domácí Mach, když se obtočil kolem Pavelky a střelou jen těsně minul naší bránu.
I do druhé půle jsme nastoupili aktivně a nedali jsme soupeři šanci ke zdramatizování zápasu. Ukázalo se to v 52.min., když během minuty zakončil dva rychlé kontry Miloš Pojer a bylo z toho vedení - 0:5. V 63.min. mohl dokonat čistý hattrick, ale tentokrát minisouboj vyhrál domácí gólman. V 71.min. poslal Samek do šance Doválela, kterého v poslední chvíli zblokoval obránce, míč se ale odrazil k Miloši Pojerovi , ale ani jemu se nepodařilo dostat míč do sítě domácí brány.
""" V 75.min. musel pro naprosté vyčerpání střídat veterán našeho "B" týmu V. Bulín, ale dělo se to za mohutných ovací početného kotle našich fanoušků, mezi nimiž "svítil" velký příznivec hráče Bulína a útočná naděje našeho klubu, kterého si chystáme do dalších sezón - Franta "Obama" Suchánek"""""".
Do zápasu naskočil Vašíček a hned připravil velkou šanci pro Samka, ale ten mířil jen do brankáře. Tito dva si spolupráci zopakovali o chvíli později a tentokrát už byl Samek úspěšný a stanovil konečné skóre zápasu na - 0:6.

J. Ludvík - Pomohl nám rychlý gól a ikdyž jsme vzápětí neproměnili penaltu, tak mužstvo ukázalo svojí sílu a hlavně chuť hrát a bojovat o dobrý výsledek.To se odrazilo v konečném výsledku, který byl pro domácí debaklem, ale pro nás zasloužené vítězství.