15. kolo IE Znojmo C - Blížkovice B 0:1 (0:0)

rozhovor-02042011Sestava domácích: Čech – Benda (Samek Jan), Klouda, Burša, Šperl – Duhajský, Náprava (46. Petrla), Sovják, Peca - Dočekal, Suchánek (46. Vlček)

Trenér: Klaška Petr
Vedoucí mužstva: Pavlů Lubomír
Pomezní rozhodčí: Železný Milan st. (děkujeme)

• 64. roh hostí a hlavičku Čech chytil,
  • 67. dlouhá přihrávka hostí po levém křídle, hráč Blížkovic postupuje sám na Čecha a proměnil. Hosté vedou 0:1. Hrubá chyba obrany, špatné pokrytí hráče (trenér Klaška: už v poločase jsem Čápovi říkal, aby si svůj prostor lépe hlídal),
  • 77. centr hostí do vápna, vybíhající Čech míč minul, hráč Blížkovic trefil tyč,
  • 79. střela hostí ze 16m a Čech bravurně vyrazil na roh,
  • 80. po narážečce se ocitl Peca opět sám před brankářem hostí, míč skončil vedle pravé tyče,
  • 82. Petrova střela z hranice velkého vápna trefuje protihráče,
  • 87. střela hostí z 25m těsně minula Čechovu branku,
  • 89. malá domů domácích, Čech špatně odkopl a protihráč vrací hned z první míč zpět do naši branky. Čech skáče jako zajíc a vyráží míč na roh,
  • 90. poslední šance domácích, po rohu však končí hlavičkovaný míč v rukách hostujícího brankáře.

• Klaška Petr (trenér): důvody dnešní porážky – sluníčko, v záloze chyběl špílmachr, který by ukázal, jak se má hrát po zemi, špatné obsazování protihráčů, zbytečné ztráty míče, nepřesné přihrávky. Dnes lze pochválit jenom Kloudu, Čecha a Dočekala, který v 1. poločase běhal v útoku sám.
  • Burša Vlastimil: dnes jsme prohráli s lepším soupeřem, který nám jasně předvedl, jak hrát fotbal, jaký bychom měli předvádět i my. Bohužel jsme ho dnes zaplněné tribuně nepředvedli. Snad příště.
  • Suchánek František: svým aktivním pojetím hry jsem v 1. poločase na sebe neustále vázal minimálně 3 protihráče, nedokázali jsme to však využít.
  • Náprava Jiří: v tom středu zálohy je to hodně o běhání a to už pro mě není. Cítím se lépe na kraji zálohy (Burša – Mandelko, máš pravdu a omlouvám se, že jsem tě tam postavil a tím ti zkazil sobotní odpoledne).
  • Duhajský František: nic se neděje, máme nahráno a tak snad nesestoupíme..
  • Železný Milan st.: katastróóófe…. Kalina Lukáš: a přišli jste o 2 litry zelené…
  • Peca Robert: tu zelenou oželíme, stále máme v ledničce balantinku (zase jsme ji neotevřeli).
  • Šperl Ivoš: dnes mi bylo mnohem lépe, než před týdnem ve Štítarch.
  • Klouda Petr: nedělejme z toho tragédii.
  • Dočekal Dalibor: myslel jsem, že si za „C“ zahraji pohodový fotbálek, ale vy mě honíte jako nadmutou kozu. To abych měl dvoje plíce (ale ty je Daldo máš).

Hodnocení Petra Klašky - trenéra a Františka Suchánka po utkání (necenzurováno).