18. kolo Suchohrdly - IE Znojmo C 4-3 (3-1)

Góly: 9., 16., 25., 51.  -  23. Ostrý, 64: Holzbauer, 67. Ostrý (penalta)

Sestava FK IE Znojmo C:
Čech – Eliáš, Klouda, Burša, Náprava (62. Peca) – Hauerland, Štancl (46. Holzbauer), Ostrý, Truhlář – Dočekal, Meister.

Trenér:  Klaška Petr
Vedoucí mužstva: Pavlů Lubomír

V kabině jsme před utkáním zjistili, že nemáme stulpny. Naštěstí byl domácí tým vstřícný a zapůjčil nám je. Za to jim patří velké poděkování (Jarda Ducký).

Poznámky Petra Klašky:

1. začalo utkání, které slibovalo vysokou úroveň nejen kvůli postavení týmů v tabulce, ale i sestavami obou týmů,
3. přímý kop z pravé strany letí na hlavu Meistera, míč končí v brankářově náruči,
9. 1:0 dlouhý pas do našeho vápna, Burša pouští za sebe, Čech však zůstal v brance a soupeř lehce skóruje,
10. střela domácích z hranice velkého vápna mířila k tyči, Čech však vyrazil,
16. 2:0  chyba v naší obraně, domácí hráč postupuje sám na naši branku a překonává Čecha,
19, další chyba v naší obraně, soupeř naštěstí nevyužil,
23. 2:1 konečně jsme vystřelili na branku, Ostrý po individuálním průniku bombou zavěsil pod břevno,
25. 3:1 katastrofální chyba v obraně a domácí zvyšují. Tohle už nebudu komentovat…,
30.  Meister střílí z levé strany do náruče brankáře,
32. Ostrý z 20m střílí nad,
34. rychlá kombinace hostí po levé straně, Ostrý nacentroval do vápna, Meister střílí jenom do brankáře, odražený míč Hauerland trefil opět brankáře domácích,
41. přímý kop Ostrého z 18m těsně minul pravou šibenici domácí branky
45. končí 1. poločas.

46. v kabině jsme si řekli svoje a vyhecovaní nastoupili do 2. poločasu s tím, že se pokusíme výsledek otočit.  Unaveného Štancla nahradil Holzbauer,
48. první náznak naší aktivity - Meister trefuje jenom domácího brankáře,
51. 4:1 další šok pro hostující hráče. Z poloviny hřiště odkopl domácí hráč míč směrem na naši branku, mokrý míč však proklouzl Čechovi mezi prsty a skončil v síti,
58. centrujeme z pravé strany před branku domácích, zcela volný Meister však trefuje opět brankaře,
62. střídáme - odchází Náprava, nastupuje Peca,
64. 4:2 krásná kombinace hostí, na jejímž konci byl Holzbauer a snížil,
67. 4:3 průnik Meistera z levé strany skončil faulem ve vápně, penaltu bezpečně proměnil Ostrý,
80.  Burša a vzápětí i Dočekal zahazují tutovky z malého vápna, lavička hostí je ve varu,
85. Peca proniká a jeho střela hranice velkého vápna končí těsně vedle,
90. konec utkání.

Ohlasy po utkání:

• Klaška Petr (trenér) - dramatický průběh utkání byl pro mě narušen telefonátem z městské policie, že mi ve Znojmě po ulicích pobíhá pes (byl zachráněn sousedkou p.Klašky Katkou).
  • Pavlů Lubomír (vedoucí mužstva): po 1. poločase se mi chtělo brečet, 2. poločas jsme bojovali a já doufal, že alespoň vyrovnáme.
  • Štancl Petr (kapitán mužstva): dnes vyhrál horší tým…
  • Holzbauer Václav (střelec branky): špatný terén, byli jsme lepší…
  • Peca Robert (držel v ruce skleničku slivovice a odmítal se vyjádřit. Na naléhání reportéra Másla se však vyjádřil): mrzí mě šance zahozená v závěru utkání. Dnes jsme umřeli na krásu. Zdravím Moniku.
  • Náprava Jiří: Kempa mi slíbil, že mě nevystřídá, a zase to ten sviňák udělal….
  • Ostrý Mirek (autor 2 branek): dali jsme 7 branek a prohráli.To se jen tak často nestává.
  • Vlček Vladimír:  Kempa měl starosti se psem a zapomněl mě vystřídat. Je to škoda, cítil jsem, že bych mohl vyrovnat.
  • Truhlář Radek: rozhodl 1. poločas, ve kterém jsme si dali 3 branky. 2. poločas dobrý, Body však nepřinesl.
  • Klouda Petr: zamr….jsem 1. poločas, po mých chybách jsme inkasovali (Máslo: to je pravda, ale 2. poločas už hrál Petr svůj spolehlivý standart).
  • Meister Luboš: díky penaltě na mě jsme se zvedli, ale nedotáhli utkání alespoň k bodu.
  • Čech Kamil: klidně mi říkej máslo, protože mám tak kluzké prsty. Tu branku si za rámeček rozhodně nedám. Ale zase jsem jako mladší dorostenec vyhrál mistrovství republiky ve vrhu koulí. Když jsem použil výraz „máslo“, tak jsem tím nemyslel legendu oblekovické kopané.
  • Burša Vlastimil: vzal jsem v našich kabinách na hřišti v Oblekovicích špatný koš s dresy, museli jsme si půjčit stulpny od domácích. To poznamenalo náš výkon v 1.poločase. Na tohle nešťastné utkání rychle zapomeneme, chceme se soustředit na blížící se těžké derby v Konicích. Rádi bychom odtud přivezli 3 body. Mužstvo na to má jak herně, tak i fyzicky a morálně. Soudržnost party „C“narušili jenom Eliáš, Hauerland a stále arogantní starosta Dočekal, protože se nezúčastnili rozboru dnešního utkání v hospodě na hřišti v Oblekovicích. Přišli o hodně, protože i přes dnešní porážku tekla zelená proudem (svátek měl Jiří – Sam, Mandelka, Čech, Meister, Klouda, Truhlář, Rohák, Máslo....)
  • Samek Jiří (momentálně zraněný hráč „C“):  věřil jsem, že „C“jede pro 3 body, jelikož byla výborná sestava. Není možno dát 6 branek a přesto prohrát. I tak věřím, že skončíme na 1.místě (Same, děkujeme za důvěru).
  • Doválel Aleš (hostinský): zápas mohla rozhodnout obrovská šance nejzkušenějšího hráče oblekovického týmu, Byla to vražda takovou tutovku neproměnit (Máslo: Rohák na utkání nebyl, svoje vyjádření sdělil na základě toho, co slyšel v hospodě).
  • Makovička Vladimír (fanoušek): jsem hrdý na to, že se znám s většinou hráčů „C“ osobně a některým mohu dokonce i tykat (Makec při svém vyjádření škytal).
  • Petra, Katka (fanynky): jsme rády, že nás trenér seznámil některými dalšími hráči „C“. Obě vám držíme palce.
  • Aneta (fanynka): na utkání jsem nebyla, nemohu tedy hodnotit. Líbí se mi však někteří členové realizačního týmu (jednoho z nich si po chvíli odvezla).